Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  2 Kişilik Çiftlik Yarışı – Hem Savaşın Hem Yarışın

  06 Mayıs 2013

  Arkadaşlarınızla yarışabilmek ve savaşabilmek için eğlenceli, uygun bir oyun mu arıyorsunuz? Öyle ise bu oyun tam size göre!2 Kişilik Çiftlik Yarışı

  Go Kart arabalarını biliyor musunuz? Bir çoğunuzun bildiğini düşünsek bile yinede bizler açıklamak istiyoruz; Go kart bir pist üzerinde sadece gaz pedalı, fren pedalı ve direksiyonların bulunduğu son derece eğlenceli araçlardır. Bu araçların hızları yaklaşık olarak 30 – 50 – 85 gibi değişkenlik gösterebilmektedir. Ülkemizde bu araçların kazalarını görsek de ve tehlikeli olduğunu düşünsek de güvenli bir ortamda kullanıldığında hiç almadığınız kadar keyif alabilmeniz mümkündür. Özellikle drift için uygun pistler seçildiğinde belki de bu araçlardan inmek bile istemeyebilirsiniz.  Pistin kenarlarında çarptığınızda göreceğiniz hasarı en aza indirmek için bir çok yardımcı engel bulunsa da yinede dikkatli olmakta fayda var.

  Go kart kullanan ve genellikle uzak yerlerde olan bu pistler için uzun yollar tepen kişilerin büyük bir bölümünü yakın arkadaşlar oluşturuyor. Yarışabilmek için trafiğin ne kadar sakıncalı olduğunu hepimiz biliyoruz tabiki yarışabilmek için hızlı giden bu araçları seçmekte doğru bir seçim sayılabilir. Herkes aynı hız sınırında bulunuyor olsa bile bu tabiki aracı en doğru şekilde kontrol edebilmek ile alakalı bir durumdur. Sıkça duyduğumuz ” kontrolsüz güç, güç değildir ” sözü de bunu kanıtlayabilecek en iyi sözlerdendir. Eğer şuan için bir go-kart pisti ziyaret edecek kadar zamanınız yok ise sizleri 2 kişilik çiftlik yarışı oyununa davet ediyoruz.

  2 Kişilik Çiftlik Yarışı

  2 kişilik oyunlar için de mutlaka oynanması gereken bu oyunun bir go-kart keyfinden hiç bir farkı olmadığını sizlerde görebileceksiniz. İsminden de anlayabileceğiniz üzere go-kart araç koltuklarında sevimli hayvanlar oturuyor ve sizlerde bu hayvanları yönetebiliyorsunuz. Oyuna başladığınızda öncelikle tek kişilik ya da iki kişilik oynayacağınıza dair seçenek yapmanız gerekiyor, daha sonrasında da 8 hayvandan bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

  2 Kişilik Çiftlik Yarışı

  Oyunlar içinde kontrolleri son derece kolay olan bu oyunumuzda yarış süresince sadece yolu aşarak devam etmiyorsunuz. Boşluk tuşuna basarak rakiplerinize ateş edebiliyor ve onların sizi geçmesini engelleyebiliyorsunuz. Tabiki bunu yapabilmek için yol boyunca karşınıza çıkan kutuları almanız gerekiyor.

  Bu oyun incelemesini daha sizlerle tamamladık. Umarız ki bizim gibi sizlerde bu oyunda yeteri kadar eğlenebilirsiniz.


  “2 Kişilik Çiftlik Yarışı – Hem Savaşın Hem Yarışın” için 2 Yorum

   cebrayilovv cebrayil 22 Mart 2015 tarihinde demiş ki:

   guzel bir oyun cok beyendim

   cebrayilovv cebrayil 22 Mart 2015 tarihinde demiş ki:

   guzel oyun

  Yorum yapın