Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Bombom: Yaratıcılık Durağı Yarışması

  23 Kasım 2011
  337.com tarafından online oyun piyasasına sürülen Bombom yeni düzenlenen Yaratıcılık Durağı adlı yarışmasında hediyeler dağıtmaya hazırlanıyor. 11 Kasım 2011 ve 11 Şubat 2012 tarihleri arasından devam edecek olan yarışmada oyuncuların sunduğu yaratıcı düşünceler değerlendirmeye alınacak.
  Oyun ile ilgili yeni düşüncelerini sunan ve dereceye giren oyuncular çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecek. Yarışmanın ilgi çekici tarafı ise oyuncuların diledikleri özellikleri oyuna gerçekten ekletebilme şansına sahip olmaları. Bu yarışmada oyun için yeni donanımlar, giysiler, haritalar, silahlar ve karakterler tasarlayabilirsiniz.
  Facebook’ta düzenlenecek olan yarışma “beğen” sayısına ve diğer oyuncuların yorumlarına göre değerlendirilecek. Yurtdışındaki adı DDTank olan  Bombom’un Türkiye’ de 2,5 milyondan fazla oyuncusu mevcut.
  Basitçe tanımlarsak bulunduğun yerden en uygun silahla rakibini vurma amacı ile oynanan oyunun temel fizik kurallarına dayandığını söyleyebiliriz. Bu yüzden oyuncuların koordine etme ve odaklanma yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olan Bombom’un yaratıcılık ile ilgili bir yarışma düzenlemesi pek de şaşırtıcı değil. Ayrıca yarışmaya katılmak için çizim yeteğinizin olması gerekmiyor fikirlerinizi anlatarak da yarışmaya katılma şansınız var.
  Yarışma hakkında detaylı bilgi için 337.com veya Facebook etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Henüz Bombom üyesi değilseniz hemen üye olmak için buraya tıklayın.

  “Bombom: Yaratıcılık Durağı Yarışması” için 5 Yorum

   Murat Yel 11 Ocak 2012 tarihinde demiş ki:

   I love you DeNgEsİzZzZ 😀

   Metehan Adıgüzel 21 Ocak 2012 tarihinde demiş ki:

   cok güzel bişe bu ya

   oleyyyyy 18 Şubat 2012 tarihinde demiş ki:

   lütfen yardım edin

   xxeylemm06 22 Şubat 2012 tarihinde demiş ki:

   çok güzel

   helsat112 27 Kasım 2012 tarihinde demiş ki:

   bombomda hediye kutusu var çok güzel hediyeler çıkıyor

  Yorum yapın