Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  En Güzel Ben 10 Oyunları

  12 Mart 2015

  Ben 10 Oyunları

  Benten’nin büyülü dünyasını oyunları ile siz Ben 10 sevenlerini buluşturmaktayız. Ben 10 Oyunları kategorimizdeki Savaş, Spor, Koşu, Ameliyat, Savunma, Ok Atma, Motor, Kamyon, Macera, Serüven tarzındaki oyunlarımızı bilgisayarınızdan ücretsiz bir şekilde oynayabilecek olan oyuncularımızı sitemizde ağırlamak üzere beklemekteyiz. Oldukça yetenekli bir çizgi film kahramanı olan Benten ile birlikte farklı tarzlara sahip olan oyunlar ile tanışabileceğiniz 100 lerce oyun sizleri beklemektedir.

  Yeni ve güzel oyunlarını seçerek sizler ile paylaşmakta olduğumuz hafta için günlerinde karakterimizin farklı oyunları ile macera keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Çizgi filmleri ile herkese kendisini sevdirmiş olan kahraman kendi yaşadığı ülkenin halkını korumak için gece gündüz demeden canavarlar veya yaratık düşmanları ile sürekli olarak savaşmakta olanın oyunlarını küçük büyük oyuncularımıza göre yayınlamaya devam etmekteyiz.

  Ben 10 Oyunu

  Benten Oyunları kategorimizi sizler ile tanıştırmak amaçlı 10larca sayfalardan bazılarını sizlere resim olarak ekleyip sevdiğiniz kahramanın oyunlarının özetlerini görmenize yardımcı olmaktayız. Oldukça keyifli zaman geçiren oyuncularımız oyunların altına eklemiş oldukları yorumlar ile bizlere sitemizin ve oyunlarımızın ne kadar güzel olduğunu belirttiği için siz yeni ziyaretçilerimiz ile bu konuyu da paylaşmak istedik.

  Ben 10 Oyunu Oyna

   


  Yorum yapın