‘araba yarışı’ olarak etiketlenmiş yazılar

Need For Speed Film Fragmanı

Perşembe, 03 Ekim 2013

2012 yılında duyurulan Need For Speed filminin fragmneed for speed film izle1 Need For Speed Film Fragmanı anı yayınlandı! Çekimlere başlandığının üstünden 16 ay geçen filmin tanıtım videosunda tıpkı oyunlarda olduğu gibi aksiyon ve adrenalin doruk noktalarda.

Scott Waugh’un yönetmenliğini yaptığı Need For Speed’in vizyona giriş tarihi 14 Mart 2014 olarak duyuruldu. Başrollerini Michael Keaton, Imogen Poots, Dominic Cooper, Aaron Paul ve Rami Malek gibi isimlerin üstlendiği filmin senaryosunu yapımcılığını üstlenen John Gatins, George Gatins ile birlikte hazırladı. Yazının devamını okuyun »

Yarış Arabası – Kazanın Lüks Arabalarla Yarışın

Salı, 19 Mart 2013

Tahmin edemeyeceğiniz kadar hızlı bir şekilde yarışıp, galip olmak ister misiniz? Üstelik hep aynı arabalarla değil, kazandıkça daha hızlı arabalar ile yarışabileceksiniz!yaris arabasi k Yarış Arabası   Kazanın Lüks Arabalarla Yarışın

Her küçük çocuğun hayali hızlı bir arabaya binip yolları, dağları, dereleri aşabilmektir. Yavaş bir araba hiç bir zaman hız tutkunu bir çocuğu tatmin ya da mutlu edemez. Henüz küçük bir çocuk iken Soner biraz hız tutkunuydu. Kendini bildi, bileli arabalara hastaydı. O küçük yaşında bile tüm araba modellerini, markalarını ezbere bilirdi. Evinin duvarlarında hep araba posterleri asılı idi. Yolda yürürken yanından hızlı bir araba geçtiğinde dünyalar onun oluyordu. Hemen kendi kendine geçen arabanın modelini fısıldayıp bir gün bende bu arabalara bineceğim şeklinde söyleniyordu. Henüz daha çocuk olduğu için bir ideali yoktu, her araba onun için harikaydı ve her araba onun olabilecek kadar güzeldi. Hiç biri arasında seçim yapamıyordu.

Yazının devamını okuyun »

NFS The Run Geliyor

Perşembe, 08 Eylül 2011

need for speed the run oyunkolu small NFS The Run Geliyor Need For Speed The Run beklentilerden kat kat yüksel kalitede bir oyun olacağa benziyor. 15 Kasım 2011 tarihinde yarış tutkunlarının önüne sunulacağı duyurulan NFS The Run diğer Need For Speed oyunlarından daha farklı bir senaryoya sahip.  Arabasından hiç çıkmayan karakterinizi artık polisten kaçışta siz kontrol ediyorsunuz.

Sokaklarda dehşet yaratan yarış arabalarınızı yakalamak için dakikalarca sizi takip eden kızgın polisler var. Bu yüzden kesinlikle arkanıza bakmayın ve tam gaz ilerleyin. İlerleyen teknoloji ile beraber oyunlardaki araçlarda gelişiyor tabiki.

Artık arabalar daha hızlı ve daha öfkeli polislerle karşı karşıyasınız. Need For Speed Most Wanted oyunundan sonra Electronic Arts şirketi Need For Speed oyunlarının ağırlıklı olarak pistlerde yapılan yarışlarla bizlere sundu. NFS SHIFT 2 Unleashed oyunundan sonra yeniden sokaklara dönmeye karar alan EA Games daha hızlı araçlarla karşımıza  çıkıyor. 2011 yılının Kasım ayında çıkması beklenen oyun hem Playstation gibi konsollarda hemde PC’de oynanabilecek.

Yazının devamını okuyun »

NFS SHIFT 2 Unleashed

Çarşamba, 07 Eylül 2011

Yarış oyunları tutkunlarının en çok tercih ettiği Need For Speed serisine yeni bir tane daha ekleniyor. Shift’in devamı olarak karşımıza çıkan Shift Unleashed oyununda görsel efektler geliştirilmiş. Oyuna yeni bir hava katan gece yarışları daha da ilgi çekici olmuş. Yeni araçlarla daha da geliştirilen Shift gelecekte çok fazla beğeni toplayacağa benziyor.

need for speed shift 2 unleashed oyunkolucom NFS SHIFT 2 Unleashed

Shift 2 Unleashed Oyun Posteri

Yazının devamını okuyun »