‘savaş oyunu’ olarak etiketlenmiş yazılar

Gun Mayhem – Uzun Süreli Bir Savaş Sizi Bekliyor!

Çarşamba, 15 Mayıs 2013

Arkadaşınızla güzel bir alanda savaşmak ister misinz? Bu oyunda istediğinizi bulacaksınız!gun mayhem 2 Gun Mayhem   Uzun Süreli Bir Savaş Sizi Bekliyor!

Bir çok kişi tarafından oynanan oyunlarda en çok önem verilen şeylerden birisi de beraber olarak savaşmaktır. Bir çok oyunda bu sağlanmıyor olsa da Kbazılarında gerçekte istenilen seviye eğlenebilmek mümkündür. Eğer çok fazla oyunlarla yakın alakalı değilseniz ve bilgisayarınızla çok sayıda oyun yüklemiyor iseniz , oyunları sadece internet üzerinden takip ediyorsanız sitemizde bulunan bu çok harika oyunu oynamanızı tavsiye etmekteyiz. Gun Mayhem isimli bu çok amaçlı oyuında gerçekten bir çok şeyin var olduğunu görebileceksiniz. 2 kişilik oyunlar oynamak isteyen kişiler için bu oyun çok iyi bir tercih olacaktır.

Gun Mayhem oyununun konusu çetelere karşı vermiş olduğunuz savaş olacaktır. Oyunda birbirinden farklı seçenekler bulunmaktadır, bu oyun sadece puanlar ile devam eden oyunlar gibi değildir. Bölüm ilerlemeli şekilde oynayabilen oyunlar arasında yer almaktadır. Oyundaki her bölümün yapısı da birbirinden farklıdır,  arkadaşınız ile beraber çetelere karşı savaş verebilmeniz mümkün haldedir. Böylece arkadaşınızla sürdürmüş olduğunuz oyunda sırt sırta vererek daha büyük başarılar elde edebilirsiniz. Ek olarak ilerdeki bölümlerde karşınıza çıkan zor engellerde bu durum sizlere çok yarar sağlayacaktır.

Yazının devamını okuyun »