Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Futbolcu Kartları – En iyi Futbolcu Takımını Kurun

  07 Temmuz 2013

  Harika bir strateji oyunu sizi bekliyor. Yeterince hızlı ve pratik misiniz?Futbolcu Kartları

  Futbolcu kartları her küçük çocuğun geçtiğimiz yıllarda biriktirdiği harika ve eğlenceli kartlardan ibarettir. Oldukça çeşidi bulunan bu kartlar genellikle tek satılması yerine bir sakızın ya da  sakız benzeri şekerlerin içinden çıkmaktadır. Bu şekilde yavaş yavaş biriktirilen kartlarla çocuklar arasında oyunlar oynanmakta ve kartı güçlü olan kişi kazanmaktadır. Futbolcu kartları oyununun en eğlenceli yanı ise ne kadar az kartınız olursa olsun şansınız yaver giderse karşınızdaki kişinin tüm kartları alabiliyor olmanızdır. Futbolcu kartları bir süre boyunca oldukça popüler bir hal almış ve çocukları en büyük eğlencesini oluşturmaktaydı. Ancak bir süre sonra elbetteki bu kartlarda önemini yitirmiş gibi görünüyor.

  Kartların oldukça fazla çeşidi bulunması ve her dönem yeni kartların boy göstermesi eski zamanlar içinde çocukların başka oyunlar oynamasına yardımcı olmuştur. Kimi zaman futbol kartları biriktirildiği gibi kimi zamanda arabaların ya da çizgi film karakterlerinin bulunduğu kartlar biriktirilmiştir. Kartların üzerinde karakterlere ya da arabalara ait güç istatistikleri bulunmakta ve böylece en güçlü olan kartı atan kişi diğer kişinin attığı kartı kazanmaktadır. Oyun bu şekilde devam etmiş ve her kişinin elinde bulunan kartlar her oyunda çoğalmış ya da azalmıştır. Eğer siz de bu zevki tatmadıysanız ya da zamanında oynamış ancak keyfine doyamadıysanız sitemizdeki yeni oyunda istediğinizi bulabilirsiniz.

  Futbolcu Kartları

  Pratik zeka ve üstün strateji gerektirdiğinden yetenek oyunları içinde bulunan bu oyunda aradığınızı bulabileceğinize eminiz. Grafik yönünden istenilenin üstünde performans gösteren bu oyunda turnuvalarda yer alabileceksiniz. Oyuna başladığınızda isminizi yazmanız ve turnuvalara katılmanız bir hayli hızlı gelişmektedir. Sürekli olarak rakipleriniz oyun kazandıkça değişebilecektir.

  Futbolcu Kartları

  Elbetteki bu sizin elinizde olan bir durumdur. Oyunda bulunan futbolcuları doğru bir şekilde kullanmak sizlere kazanç sağlayacaktır. Kaybetmenizin de mümkün olduğu bu oyunda pratik zekanın dışında şansa da ihtiyacınız bulunmaktadır. Diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da her bölüm biraz daha zor olacak ve karşınıza çok daha zorlu, zeki rakipler çıkacaktır. Acele etmeden doğru karar vererek oynadığınızda şampiyon olabilirsiniz.

  Oyunkolu.com sitemizde bir oyun incelemesini daha tamamladık. Oyun oynamak için bizi tercih ettiğinizden teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.


  Yorum yapın