Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Maden Avcısı – Karanlık Madende Macera!

  25 Eylül 2012

  Maden AvcısıKaranlık bir maden , zorlu tuzaklar, hızla giden bir vagon, nefes kesen dönemeçler ve sınırsız heyecan… Bunların hepsi aynı anda olamaz demenizin tek sebebi Maden Avcısı ile henüz tanışmamış olmanızdır!

  Dünyanın en cesur ve maceraperest maden avcısı ile tanıştınız mı? O halde sizlere Bob Molechaser ile tanıştırmanın zamanı geldi. O kapkaranlık madenlere gözünü kırpmadan dalan isimsiz bir kahraman. O kendisine kurulan tuzakların üstesinden gelen korkusuz bir yiğit. Bu zamana kadar onu yıldırmayı başaran hiçbir görev olmadı. Son bir görevi kaldı. Hayatı boyunca aldığı görevlerin en zorlusu, en tehlikelisi ile karşı karşıya.

  Kahramanımızın bu zorlu görevi gerçekleştirebilmesi için korkusuz ve maceraperest oyunculara ihtiyacı var.

  Uzay kadar karanlık bir maden düşünün. Eski bir vagonda rayların üzerinde ilerliyorsunuz. Bazen karşınıza engeller çıkıyor bazen de raylar kesiliyor. İşte böyle bir ortamda geçiyor oyunumuzun konusu. Oyundaki amaç engellere takılmadan vagonu sürmek ve olabildiğince fazla maden toplayarak bir sonraki bölüme geçmek. İçerisinde barındırdığı onlarca bölüm ile Maden Avcısı oldukça kapsamlı bir oyun diyebiliriz. Bölümleri geçebilmek için verilen görevleri yerine getirmeniz gerekli.

  Maden Avcısı

  Görevleri geçmek oldukça zor ve acayip dikkat istiyor. Oyunun en iyi özelliklerinden biri de kazandığınız altınlar ile oyun karakterini değiştirip görevde kullanabileceğiniz faydalı aletleri satın alabilmeniz. İsterseniz oyun karakterlerini ve özelliklerini daha yakından tanıtalım:

  Maden Avcısı 2

  Alex Firechief: Eski bir itfaiyeci olan kahramanımızın özelliği yukarıdan gelen engelleri baltası ile yok edebilmesi. Fiyatı: 30.000 altın

  Darly Plunkbuster: Bayan olan kahramanımızın özelliği soldan gelen engelleri silahı ile yok edebilmesi. Fiyatı: 50.000 altın

  Charles Longshot: Yaşlı ve deneyimli olan kahramanımızın özelliği sağdan gelen engelleri pompalı tüfeği ile yok edebilmesi. Fiyatı : 50.000 altın

   

  Peki Oyun Nasıl Oynanıyor ?

  Maden Avcısı klavye yardımı ile oynanan bir oyun. Hangi tuşun ne işe yaradığını aşağıdaki resimi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

  Maden Avcısı Tuşlar

  Oyunumuz hem 3D grafikleri ile hem de oynanış kolaylığı ile de bizden tam puan aldı. Özellikle mekandaki objelerin ayrıntıları tek kelimeyle harika diyebiliriz. Kullanılan müzikler, macera oyunun temposuna ve heyecanına uygun olarak seçilerek oyuncuların daha iyi motive olması amaçlanmış. Böylesine kaliteli bir oyunu ücretsiz olarak herkesin oynayabilmesi gerçekten büyük şans.

  Oyunkolu.com ekibi olarak “Maden Avcısı” oyunu incelememizi burada sonlandırıyoruz. Macera oyunları seven tüm takipçilerimize bu oyunu oynamalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Oyun hakkında aklınıza takılan soruları ve düşüncelerinizi konu altından yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Herkese iyi eğlenceler dileriz.


  Yorum yapın