Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Oyunculara Özel Güçlü Mini Dizüstü

  02 Şubat 2010

  Dizüstü bilgisayarlar gün geçtikçe küçülüyor. Ancak oyun oynayanlar bu küçülmeden tam anlamıyla faydalanamıyor. 12″ altı tüm dizüstü bilgisayarlar güçlü donanıma sahip olmadıkları için birçok oyunu rahatlıkla oynamakta güçlük çekiliyor. Bilgisayar üreticisi Alienware, oyun severleri düşünerek CES 2010‘da tanıttığı 12″ altı en sağlam donanıma sahip dizüstü bilgisayarı kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

  Alienware M11x olarak adlandırılan bilgisayar henüz kullanıcıların hizmetine sunulmadı, ancak fiyatı konusunda tahminler gelmeye başladı. Söylentilere göre bilgisayarın fiyatı 799 dolar, ancak bu fiyattan 200 dolar daha düşük olabileceğini de söyleniyor. Alienware yakın tarihte kullanıcılara sunacağı güçlü taşınabilir bilgisayarı M11x; GeForce GT335M değiştirilebilir grafik bağdaştırıcısı, 11.6″ ekranı ve çoklu kart okuyucusu bulunuyor.

  2010 bahar aylarında piyasadaki yerini alacak olan dizüstü bilgisayar 6.5 saat çalışma süresinin yanında Wi-Fi, HDMI ve D-Sub çıkışlarını da üzerinde bulunduruyor.


  “Oyunculara Özel Güçlü Mini Dizüstü” için 1 Yorum

   online 05 Nisan 2010 tarihinde demiş ki:

   o Evet, muhtemelen bu yuzden

  Yorum yapın