Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Oyunkolu.com Yenilendi!

  27 Aralık 2012

  2008 senesinden bu yana çocukların ve küçük büyük herkesin büyük beğeni ile takip ettiği Oyunkolu, bugün yenilenen tasarımıyla artık çok daha eğlenceli ve kullanışlı.

  Oyunkolu yenilendi

  Binlerce oyunun yer aldığı, Türkiye’nin en iyi flash oyun siteleri arasında yer alan Oyunkolu, eski tasarıma göre oldukça hızlı açılıyor. Bu performans artışı ile artık oyunları daha rahat oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra gerçekleşen diğer yeniliklere de göz atalım.

  Oyunkolu, yeni tasarımı ile birlikte beraberinde farklı özellikler de getirdi. Bunların arasında üyelik sistemi, favori oyunlarım gibi özellikler yer alıyor. Tasarımsal olarak ise popüler sayfalar ve oyunkolu editörleri tarafından beğenilen oyunların yer alacağı vitrin bulunuyor.

  Favori oyunlarım sistemi sayesinde beğendiğiniz oyunların yıldızlarına tıklayarak favori oyunlarınız arasına ekleyebilir ve daha sonra bu oyunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Favori oyunlarınızı ekleyebilmek için tek yapmanız gereken üyelik sistemini kullanmak.

  Yeni vitrin ile oyun gündeminin en eğlenceli oyunlarını takip edebilir ve oyunkolu editörleri tarafından özenle seçilen oyunlara ulaşabilirsiniz. Seçilen bu oyunları dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

  Çocukların sevdiği karakterler arasında yer alan Ben 10, Barbie, Sue, Pepe vb. karakterlerin oyunlarının tümü Oyunkolu‘nda sizleri bekliyor. Ayrıca bu oyunların yanı sıra en eğlenceli ve özenle seçilen oyunların yer aldığı 3D Oyunlar, 2 Kişilik Oyunlar, Araba Oyunları, Savaş Oyunları gibi kategorilere göz atarak vaktinizi eğlence içerisinde geçirebilirsiniz.


  “Oyunkolu.com Yenilendi!” için 1 Yorum

   ahmet türk 30 Aralık 2012 tarihinde demiş ki:

   çok güzel olmus bence

  Yorum yapın