Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Warcraft Filminin Oyuncuları Duyuruldu

  16 Aralık 2013

  warcraft

  Bir süre önce Warcraft’ın filminin çekileceği ve ardından gerçekleştirilmiş olan erteleme haberleri neticesinde pek çok oyun sever üzüntü içerisine girmişti. Fakat artık filmin gerçekten çıkacağı ve oldukça ünlü bir kadroya sahip olacağını söyleyebiliriz. Oyun ile filmin nasıl bir biçimde bağdaştırılacağı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

  Legendary tarafından yapılan açıklama ile Twitter üzerinden Warcraft filmi içerisinde yer alacak olan oyuncuların isimleri açıklanmış oldu. Film içerisinde yer alabileceği söylenilen oyuncularla birlikte farklı kişilerin de yer alacak olması oldukça sevindirici haberlerden yalnızca bir tanesi. Filmin kaliteli bir ekip tarafından oynanılacak olması bizlerin beklentisini daha da artırmakta. Çünkü film içerisinde yer alacak olan oyuncuların oldukça kaliteli ve yetenekli kişiler olduğunu söyleyebiliriz. Sizleri fazla bekletmeden aşağıda filmde yer alacak olan oyuncuların isimlerini verelim.

  1. Ben Foster (X-Men serisi hayranları onu hatırlayacaktır.)

  2. Travis Fimmel (Vikings dizisini takip edenler onu yakından tanıyorlar.)

  3. Paula Patton

  4. Toby Kebbell

  5. Rob Kazinsky

  Yukardaki oyuncular film içerisinde yer olacaklardan yalnızca bir kaçı diyebiliriz. 2016 yılında muhtemel olarak çıkması beklenilen film şimdiden oyun hayranlarının bekleyişine hakim olmuş durumda diyebiliriz.


  Yorum yapın