2 Kişilik Araba Yarışı – Arkadaşınızla Yarışın

Kumandalı bir arabayla beraber arkadaşınızla yarışmak sizin içinde eğlenceli olmaz mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz, o halde sizi de bu maceraya bekliyoruz.2 Kişilik Araba Yarışı

Her küçük çocuğun mutlaka küçüklüğünde bir oyuncak arabası olmuştur. El atındaki bir arabayı sürmek her ne kadar basit gibi görünse de o yaşlardaki bir çok için en büyük eğlencedir. Tabi ki her çocuğun olmasa da uzaktan kumandalı arabalar ile yarış yapmak ya da onları kontrol edip kendimizden çok uzak yerlere yollamak gerçekten daha heyecan verici olabilir. Şimdi çok daha büyük imkanlar yaratan, daha büyük teknolojik özelliklere sahip olan bu arabalar eskiden sadece 2 ana koldan oluşuyordu. Şimdi ise tıpkı bir direksiyona sahipmiş gibi uzaktan kumandalı arabaları kullanabiliyorsunuz.

Uzaktan kumandalı arabaları geniş arazilerde sürmek büyük keyif verebilir fakat bir arkadaşınızla beraber bunu yapmaktan daha fazla değil.. Arkadaşınızın da tıpkı sizin gibi bir arabası varsa yarış yapmak kaçınılmazdır. O zamanlarda yenmiş ya da yenilmiş olabilirsiniz. Eğer içinizde ufak da olsa bir üzüntü kaldıysa sizi tekrar arkadaşınızla yarış yapmak için piste davet ediyoruz. 2 kişilik araba yarışı oyunu ile hem çok eğlenecek hemde eski günlerinizi hatırlayarak bir nebze de olsa geçmişe döneceksiniz.

2 Kişilik Araba Yarışı

Bu oyunun neleri kapsadığı hakkında bir bilgi sahibi olmak istediğinizi biliyoruz. Öncelikle oyun girişi yaptığınızda play game tuşuna basıyoruz ve devam ediyoruz. Sonraki pencerede karşımıza tek kişilik oynayabilmemiz içinde sunulmuş seçenekler bulunuyor. Bunlardan ilk ikisi farklı iki tip oyuncuyla tek kişilik yarış yapmanızı sağlıyor en sonda bulunan ise arkadaşınızla yarış yapmanızı. İki ya da tek kişilik yarışlardan birine girdiğinizde bu harika oyun sizlere arabanızı yaratma imkanı sağlıyor.

2 Kişilik Araba Yarışı

Arabanızın tekerlerini, tipini ve diğer ekstra özelliklerini sizler belirleyebiliyorsunuz. Eğer 2 kişilik oyunlar altında bir yarış yapacaksanız kendinizi rahatsız hissetmenize gerek yok çünkü arabaların tipini ne kadar farklı yaparsanız yapın her iki araba da aynı performansı gösterecektir. Yani yapacağınız yarışta daha çok sizin klavyeye ne kadar hakim olduğunuz önem taşımaktadır. Geri kaldığınız noktalarda Turbo’yu kullanarak rakibiniz ile aranızdaki farkı kapatarak yarışın galibi olabilirsiniz.

Oyunkolu.com olarak bir oyun incelemeyi de bu şekilde tamamlamış olduk. Merak ettiklerinizi ve paylaşmak istediklerinizi bizlere alt kısımda bulunan yorum bölümünden iletebilirsiniz. Bir sonraki incelemede görüşmek dileğiyle, iyi eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir