2 Kişilik Basketbol – Arkadaşlarınıza Rakip Olun!

Bir basketbol sahasında basketbol oynamak her zaman nasip olmuyor. Birde arkadaşınızla bunu yapmak istiyorsanız zaman ayırmak, programlar yapmak gerekir. 2 Kişilik Basketbol

Peki büyük bir basketbol sahasına gerek kalmaksızın arkadaşınızla bilgisayar başında basketbol oynamak istemez miydiniz? Tabiki bunun için bir çok basketbol oyunu piyasaya sürülmüştür ve büyük beğeni kazanmıştır. Ancak basketbolu ara sıra oynayan,  oyun indirmekle uğraşmaya vakti olmayan ama yinede bu heyecanı yaşamak isteyen kişisel için harika bir 2 kişilik basketbol oyununu sizlere sunmuş bulunuyoruz. Kaliteli grafikleri ve yüksek boyutta oynama imkanını sağlayan bu oyunda çok eğleneceğine eminiz. Arkadaşınızla bir maç yapmaya başlamadan önce alıştırma yapmak istersiniz değil mi? Oyun karşınıza gerçek bir rakip koyarak alıştırma yapmanızı da sağlayabiliyor. Bu rakibiniz biraz da zorlu bir rakiptir. Bu nedenle profesyonel bir alıştırma yapmanız bir hayli mümkündür.

Maç yapmadan önce karakterinizin tipinin nasıl olacağını, hangi formayı giyeceğinizi belirleyebiliyorsunuz. Hızlı ataklar yaparak maçın galibi siz olabilirsiniz. Oyun içeriğinde arkadaşınızla rahat bir şekilde oynayabilmeniz için kontrol tuşları uzak mesafelerde ayarlanmıştır. Bu sayede birbirinizi rahatsız etmeden keyifli bir maç sürebilirsiniz.  Peki oyunda topu ele geçirmek için ne yapmamız gerekmektedir?  Rakibiniz topu elinden kaybettiği anda hızlıca topa doğru koşmalısınız. Topun tam yanına geldiğiniz anda topu otomatik olarak elinize almış olacaksınız.

2 Kişilik Basketbol

Oyun içinde, oyun konsantrasyonunuzu etkilemeyecek şekilde kenarda dijital skor tablosu yer almaktadır. Olmazsa olmaz bu skor tablosu oyuna gerçekten mükemmel bir gerçek basketbol havası vermektedir.  Rakibin sizi engelleyemeyeceği yerden boşluk tuşuna basarak basket atabilirsiniz. Peki 2. oyuncu hangi tuşla topu atacak diyorsanız yön tuşlarının hemen sağ kısmında kalan sıfır tuşuna basmanız yeterlidir.  Hoş sohbetten sonra arkadaşla sıkı bir maç yapmak dan, 2 kişilik oyunlar oynamaktan daha güzel bir şey olamaz. Eğer iki kişiden çok daha fazlaysanız aranızda bir turnuva düzenleyebilirsiniz. Daha fazla arkadaşı yenmek her zaman daha gurur verici olacaktır.

2 Kişilik Basketbol

Oyunkolu.com olarak sizlere bu oyun inceleme makalemizde tüm arkadaşlarınızı yenecek kadar bilgi verdiğimizi düşünüyoruz. Unutmayın ki alt yapısı sağlam olan bir oyuncunun önünde kimse duramaz. Sizlere bu incelemeyi sunarken oyun içinde yaptığımız alıştırmalara bağlı olarak gerçek bilgiler verdik. Oyun içinde çok eğleneceğinizi ve tekrar tekrar bıkmadan oynayacağınızı umuyoruz; oyun hakkındaki öneri, beğeni ya da şikayetlerinizi bizlere alt kısımda bulunan yorum bölümünden iletebileceğinizi unutmayın. İyi eğlenceler, mutlu günler dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir