2 Kişilik Dövüş – Dövüş Kulubüne Katılmak İstermisiniz?

2 Kisilik Dovus Kucuk

Adam, David, Van, Nancy, Herty ve Ares’ten oluşan 6 kişilik bir dövüş kulübünde yer almak ister misin? O halde durma ve oyuna katıl!

Bu savaşta iyi ya da kötü yok. Herkesin savaşmak için haklı sebepleri ve kendine göre doğruları var. 6 kişiden oluşan bir dövüş kulübünde yer alan Adam, David, Van, Nancy, Herty ve Ares önceden çok iyi arkadaşlardı. Kötülüğe karşı yan yana aynı saflarda savaşırlardı. Derken o kara gün geldi. 6 arkadaşın yıkılmaz bütünlünü bozmadan kötülüğü yayamayacaklarını anlayan çeteler arkadaşların arasına nifak tohumları saçtılar. Herkesi birbirine karşı düşman edip takımı yıktılar.

Bunun sonucunda birbirinden öldüresiye nefret eden eski dostlar birbirlerini yok etmek için bir savaşın içine girdiler. Bu savaşta sen de yerini almak ister misin?

2 Kisilik Dovus

2 Kişilik Dövüş oyununa girdiğinizde oldukça detaylı hazırlanmış bir oyun menüsü karşınıza çıkıyor. Bu menüde “1P VS COM” yani tek kişi bilgisayara karşı oynama, “1p VS 2P” yani iki kişilik oynama seçeneklerinin yanında oyununun kontrol tuşlarını değiştirebileceğiniz “Options (ayarlar)” menüsü de yer alıyor. Eğer yanınızda arkadaşınız varsa onunla beraber ya da isterseniz tek kişi bilgisayara karşı olarak seçiminizi yaptığınızda kahramanınızı seçmeniz için bir menü karşınıza çıkıyor. Oyunda 6 farklı kahraman bulunuyor bunlardan 2 tanesi kız, 4 tanesi ise erkek. Seçmek istediğiniz kahramanın üzerine “A” ve”D” tuşları gelip space tuşuyla seçiminizi tamamlıyorsunuz. Oyun başladığında hangi tuşlar ile karakterinizi yönlendireceğinizi anlatan bir yönergeler menüsü çıkıyor. Burayı dikkatlice incelemenizi ve tuşlarınızı ezberlemenizi tavsiye ediyoruz. Eğer burada verilen tuşlar sizin için uygun değilse “Options” menüsünden kullanmak istediğiniz tuşları eskilerinin yerine seçebilirsiniz.

2 Kisilik Dovus 2

Oyun, klasik dövüş bir dövüş oyunu diyebiliriz. Özellikle Street Fighter, Mortal Kombat tarzındaki oyunları karakter ve oyun kurgusuyla biraz andırıyor diyebiliriz. Oyundaki temel amaç karşınıza çıkan düşmanları teker teker yenerek oyunu kazanmak. Her bir savaşçı tıpkı üstte bahsettiğimiz oyunlar gibi bu oyunda da özel güçlere sahip. Bazı savaşçılar bıçak atabiliyor, bazıları ışın kılıcı ile saldırıyor, bazıları ise bomba atabiliyor. Aslında her savaşçının bu şekilde özel güçler ile donatılması oyuna ayrı bir tat katmış. Tabi ki bu özel güçleri açığa çıkarabilmek için gerekli tuş kombinasyonlarını yerine getirmeniz gerekli. Her savaşçı farklı tuş kombinasyonları ile özel vuruşlar yaptığı için hepsini tek tek veremiyoruz. Eğer bu konuyu merak ederseniz oyun karşılama menüsünde yer alan “How to Play” seçeneğine tıklayıp detaylı bilg2 kişilik oyunlar kategorimizde yer alan oyunumuzun incelemesi burada sona eriyor. Kaliteli grafikleri ve oyun için yer alan detaylar ile beğenimizi kazanan bu muhteşem oyunu sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz. Oyun hakkında sizin de söylemek istedikleriniz varsa bu konunun altına yorumlarınızı yazabilirsiniz.
i edinebilirsiniz.

Herkese iyi eğlenceler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir