2 Kişilik Oyunların En Eğlencelisi; Ateş ve Su

Hepimizin bildiği gibi Oyunkolu.com’da ki oyunlar gün geçtikçe daha da çok sevilmeye başladı. Böylelikle ziyaretçi sayımız oldukça arttı. Sizler için elimizden geldiğince güzel oyunlar bulup sitemize ekliyoruz. 

Ateş ve su oyunumuzun oynayan kişi sayısı gün geçtikçe artıyor. Ziyaretçilerimiz bu oyunu gerçekten çok seviyorlar. Ayrıca oyunumuzun durmadan yeni serileri çıkıyor. Araştırmalarımıza göre oyunumuzun en son 7. serisi çıktı. Gerçekten çok hızlı ilerliyorlar ve en yakın zamanda 8, 9. ve 10. seriyi de çıkartabilirler. Birazda oyunumuzun içeriğinden bahsedelim. Oyunumuzda ateş çocuk ve su kız vardır. İki kardeş labirenti andıran bir yerden çıkmaya çalışıyorlar. Buradan çıkmalarına ise biz yardımcı oluyoruz.

Bu oyunumuz sitemizin 2 Oyunculu Oyunlar kategorisinde yer alıyor. Bu oyunumuzu oynamak için yanınıza bir arkadaşınızı, aileden birini veya istediğiniz herhangi bir kişiyi alıp oynayabilirsiniz. Neredeyse her oyunda olduğu gibi bu oyunumuzda da bölümler ilerledikçe oyunumuz zorlaşıyor. Kimi bölümlerde mantığımızı kullanmamız gerekiyor. Bu yüzden bu oyunu oynamak için mantığımızı ve zekamızı kullanmamız gerekiyor. Ama tabi ne kadar mantığımızı ve zekamızı kullanmamız gerekiyorsa aynı şekilde oynarken kullandığımız yön tuşlarını da hızlı bir biçimde kullanmamız gerekiyor. Çünkü oyunumuz süreli, yani ne kadar hızlı bir şekilde oynarsak o kadar yüksek bir puan alabiliriz ve tabi ki de oyun bir yerden bir yere atlarken eğer yön tuşlarını hızlı bir biçimde kullanamıyorsanız çok zorlanırsınız. Durmadan yanarsınız ve bölümü yeniden başlatmak zorunda kalırsınız.

Bizden şimdilik sadece bu kadar püf nokta gelebilir sanırsam. Eğer yukarıda anlattığımız şeylere uyarsanız ve püf noktaları anlarsanız bizce oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. En yakın zamanda sizler için sitemize çok daha güzel oyunlar yükleyeceğiz. Takipte kalırsanız birbirinden güzel, eğlenceli, heyecanlı, komik oyunlarımızı görebilirsiniz. Son olarak sizlere Ateş ve Su için bir tanıtım videosu hazırladık.

Eğer oyunumuzu önceden oynamadıysanız ve oynamayı bilmiyorsanız aşağıdaki linke tıklayıp tanıtım videosunu izledikten sonra oyunumuzu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Tanıtım videosu linki;

Oyunumuzu oynamak isteyenler aşağıdaki linkten oynayabilirler;
http://www.oyunkolu.com/macera-oyunlari/ates-ve-su.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir