2010’da Çıkacak Oyunlar

2010 yılında beklenilen oyunlar yavaş yavaş piyasalardaki yerini almaya başladı. Yeni çıkmış oyunlar ve sene içerisinde çıkacak  oyunların hayran kitlesi baya bir geniş. Hayranları tarafından merakla beklenen oyunlar arasında Bioshock 2, I am alive, MAG, Marvel vs. DC ve Mass Driver gibi oyunlar mevcut.

Bioshock 2: İlki 2007 yılında yayınlanan oyunun ilgi çeken yeni versiyonu olarak 2010 yılında oyun raflarında yer alacak. Oyunda Big Daddy adı verilen yaratıkların 1970 yılında liderliği ele geçirmesini anlatılıyor.

I am alive: Gerçek hayatı konu alan oyunda Chicago’da yaşanan su sıkıntıları anlatılıyor. Adam adındaki karakterle oynuyor ve su kıtlığıyla mücadele ediyorsunuz. Oyun Windows, Xbox 360, Ps3 ve Wii sürümleriyle piyasadaki yerini almak için bekliyor.

MAG: 256 oyuncuyla oynanan oyunda, oluşturulan askeri birliklerle karmaşa içindeki dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Marvel vs. DC: 10 farklı şehirde birbirinden sürükleyici ve macera dolu hikayesiyle beklenen oyunda çizgi roman dünyasının 2 önemli kahramanı yer alıyor. Piyasaya Xbox 360 ve Ps3 sürümleriyle çıkacak oyunun meraklıları şimdiden fan sayfalarını oluşturmuş durumda.

Mass Driver: Bilgisayar sürümü bulunmayan oyun sadece Ps3 ve Xbox 360 sürümleriyle piyasaya çıkıcak Mass Driver, günlük hayatta karşımıza sürekli çıkan motorlu taşıtları kitle imha silahına dönüştürmeyi konu alan bir simülasyon oyunu.

2010’da Çıkacak Oyunlar” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir