3D Özel Şoför – Zorlu Trafik Kontrollerine Takılmayın

3D Özel Şoför

 

3D görüntü kalitesine sahip olan bir oyun ile sizlerin karşısındayız. 3D Özel Şoför oyunumuza katılarak keyifli bir 3d araba oyunu oynayabileceksiniz. Oldukça güçlü olan arabalar  Mercedes Mclaren SLR ve Fiat Punto arabalardan birisini seçerek özel şoförlük yapacak siz değerli oyuncularımız araba sürme keyfini adeta canlı gibi hissedeceksiniz. Hızlı limitleri ile sınırlandırılmış olan sokak ve caddelerde tüm trafik kurallarına uymalısınız.

3D Özel Şoför

 

Yol üzerindeki hız kontrol cihazları sürekli olarak önünden geçmekte olan araçları kontrol etmekte ve onların ne tür bir işlemden geçmesi gerektiğini polislere bildirmektedir. Yol üzerinde hız limitinin üzerine çıkar yada bir kaza yaparsanız direk olarak polis sizlerin yakalayacak ve görevde başarısız olacaksınız. Özel Şoför olmak benim işim diyorsanız oyunun tam sizlere göre olduğunuz söylemek isteriz. İzleyecek olduğunuz videomuzda sizlere birazda olsa oyunun nasıl oynandığını göstermek istedik eminiz sizler daha iyi oynayacaksınızdır.


Videoda izlediğiniz oyunumuzu sizler yukarıdaki açıklamalara göre oyun içerisinde yapacak olduğunuz görevi tamamlayabilirsiniz. Güçlü arabalarımız ile sizlere başarılar ve iyi eğlenceler diliyoruz. Oyuna Başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir