3D Transformers – Savaşın ve Kazanın!

Çok kez ekranlarda ve oyunlarda gördüğümüz Transformers karakterlerini hatırlıyor musunuz? Şimdi bu oyun sitemizde!3D Transformers

Transformers karakterleri ilk olarak yaklaşık 20 sene önce çizgi film görünümünde ekranlarda yerini almıştı. Daha sonrasında oyuncaklar haline üretilen ve 2007 yılında filmi yapılan bu karakter gerçekten çok ses getirmeyi başarmıştı. Transformers çizgi film izleyen kişiler sadece çocuklar değil aynı zamanda yetişkin kişiler de olmuştu. Çünkü bu çizgi film diğer çizgi filmlerden farklı olacak şekildeydi. Bir süre boyunca çocuklar hep Transformers oyuncakları ile oynuyor başka hiç bir şeyden haz almıyordu. Çünkü Transformers oyuncakları her zaman çizgi filmleri ve onların sahip olduğu özel güçleri hatırlatıyordu. Peki neydi bu Transformers ? Neler yapılıyordu ya da neler yaşanıyordu?

Transformers içinde bulunan karakterler ilk açıda insan olarak önümüze çıkıyordu. Fakat bu karakterler normal insanlar gibi değildi, onların çok daha farklı özellikleri ve çok daha farklı bir yapıları vardı. İstedikleri zaman bu kahramanlar, belirli bir çok şekle bürünebiliyordu. Onlar çok yüksek özellikli arabalara dönüşüyor ya da çok büyük boyutlarda ki robotlar olabiliyordu. O yılların teknolojileri ile hiç bir şekilde bunların etkin olması mümkün olamadığından Transformers karakterleri bulunduğu yıllarda beklendiğinden daha fazla dikkat çekmeyi başarmıştı. Aynı zamanda çizgi romanlarda da yer alan bu Transformers karakterlerinin oyunlar şeklinde olan halleri de bulunuyordu.

3D Transformers

Bilgisayar ekranlarında 3D Oyunlar tipine yer verildiğinde ilk olarak ortaya çıkan oyunlardan biri de Transformers oyunu olmuştu. Transformers oyunu oynayan kişiler çizgi filmlerinde ve filminde bulunabilen, her şeyi yapabiliyordu. Şimdi sitemize eklediğimiz oyunlar sizlerde bunların büyük bir bölümünü başarabilirsiniz. Bölüm ilerlemeli olan bu oyunda çok eğleneceğinize eminiz.

3D Transformers

3D Transformers oyunun yüklenmesi biraz zaman alabilir çünkü bu oyun bir internet oyununa göre çok daha kaliteli bir durumda bulunuyor. Oyuna başladığınızda karşınıza düşmanlar çıkabiliyor, bu düşmanları etkisiz hale getirebilmek için iki seçeneğiniz var. Z tuşu ile onlara karşı ateş edebilir, X tuşuyla da sarsıntı yapabilirsiniz. Sürekli düşmanlarınız çoğaldığından bu iki harekete de ihtiyacınız olacaktır.

Oyunkolu.com oyun incelemelerinden birini daha tamamladık. Bir sonraki incelememizde sizlerle tekrar görüşmek dileğiyle, iyi eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir