4×4 Futbol – Jeepler ile Futbol Oynayın

Bilgisayara karşı, harika bir saha içinde jeepler ile futbol oynamak istemez miydiniz? Elbette ki  4×4 futbol oyununda tek başınıza olmayacaksınız rakiplerinize karşı güçlü olabilmeniz için bir de 4x4 Futbolbilgisayar takım arkadaşınız var..

Geçmişten şimdiye kadar futbol her zaman gerçek insanlar tarafınca oynanmakta ve bu şekilde keyif alınmaktadır. Fakat eskiye nazaran artık futbol oyunlarına karşı ilginin azaldığı da yalanlanamaz bir gerçektir. Peki bunun sebebi sizce ne olabilir? Artık futbol oynamak mı keyif vermiyor yoksa futbolu hep aynı şekilde oynamak mı? Eğer sizde standartlıktan sıkıldıysanız 4×4 futbol oynamak keyif verici olacaktır diyebiliriz. İnternet üzerinden oynanan bir oyun için mükemmel grafikleri ve kusursuz kontrol yapısı ile zorlanmadan sizde goller atabilecek ve zafere sahip olabileceksiniz. Oyuna başladığınızda yapmanız gereken şey ülkenizi seçmek olacaktır. Yabancı asıllı bir oyun olduğundan henüz Türkiye bulunmuyor fakat sizlere gerçek futbol durumuna göre en yakın gelen ülkeyi seçerek başlayabilirsiniz.

Takım arkadaşınızla paslaşacak ve hızlı jeep’iniz ile goller atabilirsiniz.  Tıpkı gerçek bir maçmış havası veren seyirci sesleri ise oyuna başka bir güzellik katmakta..  Bu ses sizleri rahatsız edecek olursa oyunun hemen sağ alt kısmında bulunan hoparlör simgesinden sesi kalıcı olarak devre dışı bırakabilirsiniz. Eğer oyuna yeni başladıysanız ve topun nerede olduğunu takip etmekte zorlanıyorsanız bunun için kendinizi üzmeyin; çünkü ekranın sol alt kısmında hem arabaların hemde topun nerede bulunduğu aktif bir harita şeklinde görünüyor.

4x4 Futbol

Araba oyunları arasında ciddi anlamda kendini gösteren bu yarışın bir diğer farkı ise hırs yaptırmasıdır. Çünkü tek yarışta oyun sona ermiyor tam aksine elemeli bir programa sahiptir ve maçları kazanarak oyunun galibi olabilirsiniz. Oyun içinde parmaklarınızın yorulduğunu düşünüyorsanız ama yinede kaybetmeyi de istemiyorsanız  P tuşuna basarak oyunu durdurabilir, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

4x4 Futbol

Sizlere daha başarılı ve eğlenceli oyun için tavsiye edebileceğimiz yöntem ise fren tuşunu aktif olarak kullanmanızdır. Bu sayede topu kaybetmeden ilerleyebilir ve durmaksızın goller atabilirsiniz. Ortalama 15 heyecanlı çekişmenin içinde bulunacağınız bu oyunu oynamanızı önermekteyiz.

Keyif alacağınız ve beğenerek vakit geçireceğiniz bu doğrultuda bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi, saygılarımızı sunarız. Merak ettiğiniz ve aşmakta zorluk çektiğiniz sorunlarda bizlerle yorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir