Uphill Rush – Araç Yarışlarına Sende Katılarak Sürücülüğünü İspatla

Uphill Rush - Araç Yarışlarına Sende Katılarak Sürücülüğünü İspatla..!     Uphill Rush yarışları içerisinde resimde gördüğünüz gibi Motor, Kaykay, ATV araçları bulunduğu gibi bir çok zorlu yollarda içermektedir. Akıcı ve sürükleyici bir etkisiz olan Uphill  Rush oyunu çeşitli oyuncular tarafından beğenilmekte ve birbirlerine tavsiye edilmektedir. Keyifli yarışlar yapabilecek olduğunuz oyuna sizler yukarıdaki konu başlığımızı kullanarak oyuna giriş yapbilirsiniz. 1. seri olan oyun içerisinde aracınız bölümlere göre araçlarınız otomatik olarak sizlere verilecek ve yarışlara başlayabileceğinizi hatırlatmaktadır. Uphill Rush Oyun İçi

Güçlü araçların yarıştığı oyun içerisinde çeşitli rakiplerinizin sizlerden önce yarıştıkları parkurları onların tutturmuş oldukları zaman sayısının alt seviyesinde yarış parkurlarını kaza yapmadan tamamlarsanız yarışların galibi olacak ve büyük bir turnuvada başarılı olmuş olacaksınız.  Paten, Kaykay, Motor, Araba, ATV araçları ile katılacak olduğunuz yarışlarda dikkatli bir şekilde yolunuzda devam ederek kısa sürelerde parkurları tamamlayacak ve turnuvanın galibi olacak ve kendinizi ispatlamış olacaksınız.

 

Uphill Rush oyununun ilk serisinin tanıtımını sizlere kısa ve gerekli bilgiler olarak sunmuş bulunmaktayız. Yarış keyfini çıkarabileceğiniz ve büyük turnuvadaki zorlu yarışlarımıza katılmak için = http://www.oyunkolu.com/spor-oyunlari/uphill-rush.html linkini kullanarak yarış oyunumuza direk olarak giriş yapabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyun Kolu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir