Acımasız Futbol – Hızlı Olan Kazanıyor!

Harika bir futbol heyecanına var mısınız? Bu oyun hiçte sıradan değil!Acımasız Futbol

Futbol oynamak elbetteki bir çok erkeğin başlıca eğlencesi arasında yer alıyor. Sürekli olarak futbol oynamak neredeyse hiç bir erkek için bıkma duygusunu ortaya çıkarmıyor. Ancak sürekli olarak standart bir top sürmenin dışında farklı oyunlara da yer vermek gerekiyor. Ekranlarda izlenen ve lisanslı oyuncuların oynamak zorunda olduğu standart futbolu değiştirmenin mümkün olmadığı açık bir gerçektir. Fakat bazen bir çok kişi kendi arasında oynadığı futbol oyunları içinde değişiklikler yapabilmektedir. Özellikle küçük yaşta bulunan erkeklerin çokça tercih ettiği orta kafa gol, japon kale maç vb oyunları oynadığı bilinmektedir.

Futbolda farklılık yapmak hem oyun açısından daha iyi bir gelişme sağlayacaktır hem de eski futbol oyununun bir nebze özlenmesine ve daha keyifle seyredilmesine sebebiyet verecektir. Bu tür oyunlar oynamak için iyi bir sistem belirlemek muhakkak gereklidir. Aksi halde oyunda anlaşmazlıklar çıkacak ve böylece istenilen oyun hali elde edilmeyecektir. Kuralları önceden belirlemek oyunun ilerleyişi açısından yararlı olacaktır. Tabiki koyulan bu kurallar oyunda alınan keyfi engellemeyecek derecede olmalı ve oyuncular arasında her iki takımında eşit şartlarda oynaması muhakkak sağlanmalıdır. Sitemize yeni eklenen harika bir oyunla sizlerde kendi oyun tarzınızı yaratabilir ve böylece yeni bir futbol heyecanına katılabilirsiniz Bu oyunun normal futbol oyunlarından çok farklı olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Acımasız Futbol

Oldukça hızlı bir şekilde yüklenen bu oyunda, yükleme işlemi bittikten sonra takımınızı seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra oyuna başladığınızda ilk anda oyuna alışmanız gerekmektedir. Oyun süreci çok hızlı bir şekilde ilerlediğinden duruma ayak uydurmalısınız. Oyunda yapmanız gereken şey oyuncular arasında sürekli paslaşmalı, topun gittiği oyuncuyu usta bir şekilde yönetmektir.

Acımasız Futbol

Top sürekli olarak oyuncular arasında dolaşmaktadır. Oyunun üzerine mouse ile tıklayarak topun yanında olan oyuncu için yönetime geçebilirsiniz. Acımasız futbol ismini verdiğimiz bu oyunda tıpkı ismi gibi acımasızca oynamanız gerekmektedir. Oyunda eğer yavaş bir şekilde hareket ederseniz rakip takımdan gol yemeniz  kaçınılmaz olacaktır. Hızlı oynamak sizlere her zaman kazandıracaktır.

Bir oyun incelemesinin daha sonuna geldik, bir sonraki incelemede görüşmek üzere, iyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir