Araç Patlatma – Aracınızı Geliştirin ve Şampiyon Olun

Sürekli geliştirmenin mümkün olduğu harika araçlarla oynamak ve savaşmak ister misiniz? Uzun bir macera sizi bekliyor.Araç Patlatma

Araç patlatma oyunları son iki sene içerisinde bir hayli moda olmuştur.  Bir çok bilgisayar oyunun da bu oyunları tanımış olduk,  araçlarla yapılan oyunların hani kategoride olursa olsun hep eğlenceli olduğunu biliyoruz. Sonuç itibariyle kendimizi bir araba kullanıyor gibi hissediyoruz. Oldukça yaratıcı olan araç patlatma oyunları stratejik yapılar içermektedir. Doğru yapılandırılmış bir araç ile diğer tüm araçları ortadan kaldırabilmek mümkündür. Peki bu oyunların konusu nedir? Ne yapmak ve ne başarmak gerekmektedir?

Bu oyunlarda sahip olduğunuz arabaların bir sağlık derecesi bulunuyor; çevrenizde ise sizlere karşı savaş veren bir çok araba daha bulunuyor. Arabanızla diğer arabalara çarparak o arabaların sağlığınızı bozmalı böylece araçları patlatmalısınız. Tabiki sadece siz saldırı yapmıyorsunuz, çevre de bulunan araçlar da tıpkı sizin gibi savaş vermekte ve profesyonel olarak saldırı yapmaktadır. Araba oyunları içinde popüler yapıya ulaşmış olan bu oyunlar içinde arabalarınızı sürekli olarak geliştirmeniz de gerekiyor. Böylece sizlere çarpan arabalara karşı daha büyük bir defans oluşturabilir hatta arabalara çarptığınızda da daha büyük hasarlar verebilirsiniz. İşte sizlere sunmuş olduğumuz oyunda da  tıpkı bu anlattıklarımızı yaşayacaksınız.

Araç Patlatma

Oyuna girdiğinizde karşınıza bölümler listesi çıkacaktır. Tabiki haliyle yeni başlamış olduğunuzdan sadece birinci bölüm oynanabilir konumdadır. Birinci bölüme girerek diğer farklı arabalarla çarpışabilirsiniz. İlk bölümün çok zor olduğunu söyleyemeyiz fakat diğer bölümler sizler için bir takım şeyleri gerektirecektir. Araba patlattıkça para kazanabileceksiniz. Oyun başladığında 400 dolarınız bulunuyor bu parayı daha fazla çoğaltmak sizin elinizde. Sadece tek yapmanız gereken diğer rakip arabaları patlatmak olacaktır.

Araç Patlatma

Arabalarınızı geliştirdikçe ekranda ne kadar hasar verdiğini, ne kadar dayanıklı olduğunu ya da ne kadar hızlı gittiğini görebileceksiniz. Burada unutmamanız gereken konu ise sürekli arabanızı geliştirmeniz gerektiğidir. Çünkü bölümler ilerledikçe rakip arabalar da olduğu gibi kalmıyor ve onlarda gelişiyor. Aynı zamanda oyunda sizlere daha fazla yarar sağlamak, sizi güçlü kılmak için bonuslar bulunmaktadır. Bunlarla daha hızlı gidebilir ya da daha fazla hasar etkisi sağlayabilirsiniz.

Oyunkolu.com ekibi olarak bir oyun incelemesini daha sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Merak ettiklerinizi ya da isteklerinizi yorum bölümünden bizlere bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir