Assassin’s Creed Revelations 15 Kasım 2011’de Çıkacak

Assassin’s Creed Revelations ilk 3 oyundan sonra süper bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. 2012 yılını beklemeden Kasım 2011 tarihinde çıkacak olan Assassin’s Creed Revelations Osmanlı İmparatorluğu zamanında Türkiye’de geçiyor. İstanbul şehrinde oynayacağınız oyunda geliştirilmiş yeni hareketler ile oyun daha heyecanlı bir hal alıyor. Kahramanımız Ezio düşmanlarının peşinden giderken kendini bir anda uzak Doğu ülkelerinden birinde buluyor. Ağır yaralı olarak başladığınız oyunda Ezio’nun gelişmiş silahları ile askerlere yakalanmadan ilerlemelisiniz.

Aşağıdaki videoda Assassin’s Creed Revelations oyununun en yeni fragmanının izleyebilirsiniz.

Silah teknolojisinin daha da geliştiği bir tarihte başladığınız oyunda Ezio daha etkili bomba ve silahlarla daha güçlü askerlere karşı savaşabiliyor. Artık suikast yapacağınız kalelerdeki askerlerin daha güçlü, etkili silahları var. Bu yüzden hızla ve sessizce ilerlemeniz İstanbul’da geçen oyunda daha da önemli. Artık daha da yaşlı Ezio hızından ve zekasından ödün vermiyor.

Assassin’s Creed oyununun ilk bölümündeki suikastleri gerçekleştirdiğimiz karakter olan Altair ile de suikastler yapacağımız oyunda farklı tarihlerden sahnelerle daha fazla aksiyon yaşayabileceksiniz.

15 Kasım 2011 tarihinde çıkacak olan Assassin’s Creed Revelations oyununun daha detaylı videosunu izlemek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir