Ateş ve Su 2 Nasıl Oynanır?

Ateş ve Su 2Sevilerek oynanan ve beğenilen ‘Ateş ve Su 2’ oyununu nasıl oynamanız gerektiğini anlatacağım. Sevimli kırmızı ve mavi kafayı kullanarak her bölümdeki bulmacaları çözmelisiniz. Bulmacaları çözebilmek için iki karakteri de kullanmak zorundasınız.

Tıpkı ilk ‘Ateş ve Su’ oyununda olduğu gibi bu oyunda da tek karakter kullanarak bir sonraki bölüme geçemezsiniz. Bölümü bitirmek için iki karaktere ihtiyacınız olduğuna göre karşınıza çıkan tehlikelere dikkat etmeli ve dikkatlice geçmelisiniz.


Ateş ve Su 2 oyunu nasıl oynanır?

  1. Sağ menüde bulunan ‘Start Game’ butonuna tıklayınız. (Ateş ve Su 2)
  2. Gelen pencerede oyunun haritasını inceleyebilir ve oyuna başlamak için sağ alt köşedeki ‘Start’ butonuna tıklayınız. (Ateş ve Su Oyunu)
  3. Oyuna girdiğinizde size ingilizce olarak açıklama yapacaktır. ‘ESC’ tuşuna basarak bu açıklamayı geçebilirsiniz.
  4. Gördüğünüz gibi oyunda 2 karakter mevcut mavi ve kırmızı renkte. (Ateş ve Su Oyunu)
  5. OK tuşlarını kullanarak uyanık karakteri kontrol edebilirsiniz. Yolunuza devam ederken karşınıza çıkan engeli kapatmak için bir buton bulacaksınız. Engel ancak bu butonun üzerinde bir karakter durduğunda kapanacaktır. (Ateş ve Su Oyunu)
  6. Engeli geçen karakteri tekrar diğer taraftaki butonun üzerinde uyutmalı ve geride kalan karaktere engeli geçirmelisiniz.
  7. Bölümün sonunda her iki karakterde çıkış işaretinin yanında olduğunda bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.(Ateş ve Su Oyunu)

Ateş ve Su 2 Nasıl Oynanır?” hakkında 3 yorum

  1. lale güney

    arkadaşlar aranızda ateş ve su 3 oyununun 2. bölümü nası oynanır bilen varmı ???????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir