Atlı Kovboy – Dikkatli olursanız hayatta kalırsınız.

Atlı Kovboy 1

Atlı Kovboy

Leone vadisinde ölüm kol geziyor! Düşmanlarınız hiç umulmayan anlarda karşınıza çıkıp sizi öldürmek için at üzerindeki yalnız kovboyun geçmesini bekliyorlar. 

Eğer yeterince hızlı ve dikkatli olursanız Leone’da hayatta kalırsınız yoksa mezarınızı hazırlasanız iyi olur…

Her yeri kötülük saçan düşmanlar tarafından kuşatılmış bir vadi ve at üzerindeki kahraman kovboyunun gelmesini bekleyen bir halk… Tüm umutlar yalnız kovboya bağlandı. Eğer o başarılı olursa Leone halkına barış ve huzur hakim olacak. Eğer başarılı olamazsa tüm halk kötülüğün içinde kaybolacak.

Yalnız kovboyumuzun atını sürüp silahı ile düşmanı yok etmesi için sizin ona yardım etmeniz gerekiyor. Eğer beceri oyunları tutkunuysanız ve iyi kovboylara yardım etmeyi seviyorsanız “Atlı Kovboy” tam size göre bir oyun diyebiliriz.

Atlı Kovboy 2

Vee devam ediyoruz.

Atlı Kovboy 3

Atlı Kovboy ‘da hem kadın hem erkek kovboylar düşünülmüş ve iki farklı karakter sunulmuş bizlere. Eğer iyi bir kadın kovboy olmak istiyorsanız oyunun başında kadın kovboyumuzu da seçebilirsiniz. Oyun hem grafik olarak hem de oynanış kolaylığı olarak gerçekten kaliteli diyebiliriz. Tüm ayrıntılar iyi düşünülmüş ve oynayanların oyundan zevk alabilmesi için bölüm geçmeli olarak dizayn edilmiş.

Atlı Kovboy 4

Atlı Kovboy 5

Oyunumuzda yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi kolaydan zora doğru ilerleyen 6 farklı bölüm mevcut. Rock Creek’ten başlayan maceramız Eastwood kasabasında sona eriyor. Oyunda bir sonraki bölüme geçebilmeniz için her bölüm sonunda o kasabanın en kötü adamı ile bir düello yapıp onu yenmeniz gerekiyor. İlk düelloda düşmanımızı 3 kere yenmemiz gerekiyor ve sizinde toplamda 3 canınız bulunuyor. Bölüm geçtikçe bu sayılar da artıyor. Düellolarda dikkat edilmesi gereken şey ekranda çıkan mouse resminin sol tuşunda sarı ışık yanmadan ateş etmemek. Eğer ışık yanmadan ateş ederseniz siz yenilmiş sayılıyorsunuz ve kaybediyorsunuz. Oyunda göze çarpan özelliklerden bir başkası da kırmızı görüş modu oluyor. At sürme sırasında klavyede boşluk (space) tuşuna basılı tutarsanız oyun akışı yavaşlıyor ve düşmanları daha iyi öldürebiliyorsunuz. Ayrıca oyun sırasında bizlerin faydalanması silah,güç gibi hediyeler karşımıza çıkıyor.

Atlı Kovboy 6
Bu hediyeleri almak için onl ara ateş etmeniz yeterli. Gördüğünüz gibi oyunumuz oldukça zevkli ve akıcı. Son olarak sizlere oyunu oynadığım süre zarfında kazandığım başarı madalyalarımı göstermek istiyorum.

Oyunu oynamakta benden başarılı olan arkadaşlarımız mutlaka olacaktır. Sizlerde oyundaki başarılarınızı ve oyun hakkında düşündüklerinizi bizle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Şimdiden oyunu oynayan arkadaşların güzel yorumlarını merak ediyor ve hepsine başarılar diliyorum.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir