Bakugan New Vestroia

bakugan new vestroiaBakugan New Vestroia bölümleriyle yabancı hayranlarının beğenisine sunuldu. Bakugan savaşçıları, çizgi filme yeni katılan karakterler ve bakuganlarla mücadele ediyor. Vestroia kurtarılmış ve tüm bakuganlar Vestroia’ya geri gitmiştir. Daha sonra kötü bir grup ve liderleri, Vestroia’nın değişik noktalarına araçlar göndererek bakuganları tekrar top haline getirmiştir. Bu yüzden Drago dünyaya yardım etmeye gitmiştir. Bakugan savaşçılarının yayına giden Drago tüm savaşçıları gördüğüne sevinir ancak Vestroia’ya yardım etmek için sadece biri götürmek zorundadır. Dan’ı yanına alarak geçitten geçen Drago’nun peşine Marucho’da takılır ve macera başlar. Yeni Vestroia’da Dan 15, Shun 16, Marucho 13, Ace ve Mira‘da 16 yaşındadır.

bakugan acebaron bakugan
bakugan danbakugan marucho
bakugan mirabakugan shun
Yeni Bakugan

Yeni Bakugan

Yeni Bakugan

Bakugan New Vestroia” hakkında 188 yorum

  1. irem

    ya bu şeyler çok gzl yani fotoraflar çok güzelller ama runo julie ve alice de bu fotorflarda olmalıydı bence runo yanında tigrelayla ve julienin goremiyle alicenin yani gerçek maskureidonun yanında hyronoyitin de olması gerekirdi oraya mirayı bile koymuşsunuz galiba bunu ekleyen miraya ağşık ya da site sahibi ayrıcilık yapıo kızların da hakları var HAKKIMIZI İSTERİZZZZZ!!!!!

  2. Makureyd

    tabi 1. sezomda alice in maskureyd çıkmasına şaşırdı ama o maskureydle dean ın birlikte yaptığı maç süperdi maskureyd uzaktan darkus yetenek kartını oynadı ve işini bitirdi xD

  3. Dan Kuso

    ya offf galiba runo,alice ve julie yok peki bu yeni seri kaç bölüm olacak ve ne zaman yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir