Barbie İp Atlama – Hız Gerektiren Bir Barbie Oyunu!

İp atlayarak kazanacağınız bir barbie oyunu oynamak ister misiniz? Öyle ise bu oyun tam size göre!Barbie İp Atlama

İp atlamak geçmişten şimdiye kadar hala oynanan bir oyun haline gelmiştir. Çok eski yıllar bulunan bu oyun elbetteki en çok küçük kızlar tarafından oynanmaktadır. İp atlama oyunlar belli süreçler boyunca şekilde değiştirmiş ve bir çok oyunun alt yapısını oluşturmuştur. Şuan için küçük kızların oynadığı birbirinden farklı bir çok ip atlama oyunu bulunmaktadır. İp atlama oyunu tek başına da oynanabilen bir oyun olsa bile özellikle toplu bir şekilde oynandığı zaman daha büyük bir keyif vermektedir. Fazlaca küçük kız bir araya geldiği zaman bu oyunun oynanması oldukça doğru bir tercihtir.

Küçük, büyük herkes hala piknik, bir araya gelme gibi programlarda ip atlamaktadır. İp atlamak tabiki sadece eğlence amaçlı bir eylem değildir. Aynı zamanda ip atlamayı bir spor programı olarak da kullanan kişi bir hayli fazladır. İp atlamanın sağlığa ve vücut kaslarına çok iyi geldiği tartışılmaz bir gerçektir. Hatta gün içinde ip atlamak alışkanlık haline getirildiğinde bu daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayacaktır. Sitemizde barbie oyunları kategorisine yeni eklenen harika bir ip atlama oyununda sizde keyif alabilirsiniz. Bu ip atlama oyundan bir hayli hızlı olmanız gerekmektedir. Hızlı olmanızın yanı sıra tabiki mantıklı bir şekilde hareket etmenizde gereklidir. Yapılan ufak bir hata da oyunu kaybedebilirsiniz.

Barbie İp Atlama

Normal oyunlar gibi yükleme işleminden sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda ip atlama için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Ya normal bir şekilde ip atlayacak ya da yerden dönen elektronik mekanizmaya karşı savaş vereceksiniz. Bu her iki seçenekte bir ip atlama oyunu olacaktır. Sadece şekil değiştirilmesi söz konusudur.

Barbie İp Atlama

Barbie ip atlama oyununda sağ sol tuşları kullanarak hareket edebilir ve ip ayağınıza geldiği zaman boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. Sizlere ekstra puan kazandırabilen, yukarıda çıkan ikonları toplayabilmek için sağa ve sola doğru hareket etmelisiniz. Oyunda üç hakkınız bulunmaktadır; üç kereden fazla ipe takıldığınız da oyunu kaybedebilirsiniz. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekiyor.

Oyunkolu.com sitesinde yeni bir oyun incelemesi daha yayınladık. Bizlere ulaşmak ve öneri bildirmek için alt kısımda yer alan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir