Barbie Saç Kesimi – Harika Bir Tasarımcı Olabilirsiniz!

Bir barbie oyunu içinde tasarımcı olmak ister misiniz? Bu oyun sandığınızdan daha profesyonel!Barbie Saç Kesimi

Her barbie oyunları içinde olduğu gibi bu oyunda da sizleri harika bir macera bekliyor. Fakat bu kez standart bir barbie oyunu gibi heyecanlar değil, daha büyük heyecanlar sizleri bekliyor! Bu oyunda bir barbie için bakım yapacak, onun saçları ile ilgili her şeyi belirleyeceksiniz. Oyuna ilk girdiğinizde 7 dilden birini seçerek continue butonuna basmalısınız. Daha sonrasında karşınıza bir yükleme paneli çıkacaktır ve oyun kısa bir süre içinde yüklenecektir. Yükleme işlemi bittikten sonra tekrar continue butonuna ve ardından play butonuna basmalısınız.

Bu kısımlar geçtikten sonra artık bakım yapmaya hazır bir haldesiniz. Karşınıza saçları dağınık bir şekilde barbie karakteri çıkacaktır. Oyunun sol panelinde barbie’nin saçlarıyla ilgili farklı tasarımlar yapabilmeniz için 6 araç bulunmaktadır. İlk araç karakterin saçlarını istediğiniz yerlere doğru çekebilmenizi sağlayacaktır. Tarağı seçtikten sonra saçın istediğiniz bölgesinde farenizin sol  tuşunu basılı tutarak o saça istediğiniz yöne doğru kıvrım verebilirsiniz. Barbie saç kesimi oyununda ikinci araç olan fön çekmeyi ise yine aynı şekilde kullanarak saça topu bir şekil verebilirsiniz. Hemen altında bulunan makasla saçın istediğiniz bölgesini kırpabilirsiniz. Saça farenin sol tuşu ile basılı tutarak bir kesme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken şey kesmek istediğiniz bölgede kesilecek yerin şeklini çizmektir.

Barbie Saç Kesimi

Alttaki sihirli iksir ise saçın yeniden büyümesini sağlayacaktır. Bu oyunlar içinde çok fazla rastlanamayacak bu özellikte saçın istediğiniz bir bölgesine geldikten sonra diğerlerinden olduğu gibi fare komutu verebilirsiniz. Böylece saçı maksimum seviyeye kadar uzatabileceksiniz. Dilerseniz alttaki saç kesim makinesi ile saçı topluca kesebilirsiniz. Bu işlemde hiç bir şekilde sınır tanımanıza gerek yok. Barbie karakterin saçının hepsini bu alet ile kesebilirsiniz.

Barbie Saç Kesimi

Alttaki iki araç ile dilerseniz saçı düzleştirebilir, dilerseniz de kıvrım verebilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlemlerin son 20 tanesini geri alabilmeniz de mümkündür. Bunun için alttaki pembe oku kullanabilirsiniz. Tıkladığınız kadar işlemi geri alacaktır. Oyunu tamamladığınızda sağ yön okuna basabilirsiniz. Yapmış olduğunu tasarımı çıktı alabilir ya da resim şeklinde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Oyunkolu.com ekibi olarak sizlere bir oyunu tanıtımında daha bulunduk. Bizlere ulaştırmak ya da iletmek istediklerinizi alt kısımdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir