Battlefield 4 – İlk Oynanış Videosu

battlefield-4

Battlefield 4 ilk oynanış videosunu gerçekleştirmiş olan Turuncu Levye’nin videosunu sizlere aktararak oyuncuların oyun hakkındaki görüşlerini de sizlere yazalım istedik. Uzun bir bekleyişin ardından gelen Battlefield 4’ün oldukça muhteşem bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Videoda izleyeceğiniz üzere 8 dakikalık bir oynayış olarak göreceksiniz. Grafik yapısı olarak fazla bir değişikliğin gerçekleştirilmesi beklenmese de, oyun içerisinde oldukça güzel gelişimlerin olduğunu görüyoruz. Bu nedenle yeni nesil oldukça güzel bir görünüme sahip savaş oyunu oynama imkanına sahip oluyorsunuz. Video içerisinde Xbox 360 içerisinde oynanılan bu oyunun bilgisayar ortamında oynanma biçimlerinin ve tarzlarının farklı olduğunu göreceksiniz.

Mantık olarak Battlefield 3 ile olarak aynı anlatıma sahip olduğunu videoyu inceleyen kişilerin söylemlerinden anlayabilirsiniz. Muhteşem sahnelerin gerçekleştiği oyun içerisinde sahnelerin oldukça iyi bir kalitede yapıldığını görebiliyorsunuz. Silahların hareketleri ve oyunun oynanış tarzı da Battlefield 3 ile oldukça benzerlik göstermektedir. Ayrıca kan efektlerinin oyunda yer alması, gerçek yaralanma hissini elde etmenize olanak sunmaktadır. Hikaye sahnelerini bolca gördüğünüz oyunun senaryosu da gayet güzel kurgulanmış diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir