Ben 10 Zombi Günü – Ben 10 ve Düşman Zombiler

Sürekli yeni maceralar peşinde koşan ben 10 bu kezde farklı bir macera için sizleri bekliyor. Bu macerada ben 10 karakterine yardım etmek ister misiniz?Ben 10 Zombi Günü

Eğer güncel çizgi filmleri ve oyunlar platformlarını takip ediyorsanız mutlaka sizde ben 10 karakterini tanıyorsunuzdur. Sürekli yeni oyunları çıkan ben 10 karakteri gerçekten kendi kitlesini oluşturmuş ve oyunları gerçekten dikkat çekmeyi başarmıştır. Ben 10 oyunlarının bu kadar dikkat çekiyor olmasının en büyük nedenini bizler oyunun ilerlemeli yapıdan oluşmasına bağlıyor. Ben 10 karakterinin olduğu neredeyse tüm oyunlar sizlere bir şey vermekte en azından emeğinizin karşılığını puan anlamında göstermektedir. Bu sayede oyuncular oyun içinde nereye kadar gelebildiklerini ve ne kadar başarılı olabildiklerinin farkına varabilmektelerdir.

Ben 10 oyunları aynı zamanda sadece ben 10 karakterinin baş rolde bulunduğu oyunlar değildir. Bildiğimiz üzere ben 10 içinde birden fazla yaratık ve yardımcı karakter bulunmaktadır. Bu yeni çıkan oyunlarda ise oyundan herhangi bir yaratık yada  oyun yardımcısı baş kahraman olabilmektedir. Bu da ben 10 içinden tüm karakter severleri için çok daha eğlenceli bir oyun ortamı yaratabilmektedir. Oyun oynamak isteyen kişilerin macera oyunlarında ilk tercihi ben 10 olmalıdır.

Ben 10 Zombi Günü

Ben 10 oyunlarında eğer sizlerde çok fazla eğlenebileceğinize inanıyorsanız; sitemiz üzerinde bulunan Ben 10 zombi günü oyunu sayesinde çok keyif alabilirsiniz. Ben 10 oyunları içindeki bu çok popüler oyun yine ben 10 karakteri ile başlamaktadır. Oyun ve film sektöründe çok daha fazla dikkat çeken zombiler ile ben 10’u aynı sahneler içinde bulundurmakta gerçekten bu oyunun normalden çok daha eğlenceli olmasını sağlayabilmektedir.  Oyuna başladığınızda karşınızda sizlere karşı gelmekte olan zombiler bulunmaktadır. Sizler farenizi kullanarak bu zombilere karşı ateş etmeli ve zombilerin ölmelerini sağlamalısınız. Zombiler tek kurşun ile ölmemektedir, bu nedenle doğru atışlar yapmak çok önemlidir.

Ben 10 Zombi Günü

Farenizin sol tuşuna hızlı hızlı basarak tüm zombileri ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer zombiler normalden çok fazla, sizin duvarınıza yaklaşırsa bu sizin için sorun teşkil edecektir. Çünkü zombiler duvarı yıkabilmekte ve sizlere ulaşıp sizi öldürebilmektedir. Bu da oyuna yeni baştan başlamanız gerektiğini gösteriyor. Oyunda ilerledikçe yeni silahlar ve güvenlik duvarları satın alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir