Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Benim Konuşan Angela – Kedileri Konuştur

  29 Aralık 2014

  Talking Tom ve Angela

  Herkes tarafından sevilmekte olan sevimli kedilerimizin birbirleri ile konuşmaları ve duygusal bir an yaşamaları için onların üzerine tıklayacak ve birbirleri ile güzel vakit geçirmelerine yardımcı olacaksınız. Benim Konuşan Angela ile birlikte Talking Tom kedimizin birbirlerine güzel sözcükler söylemelerini sağlayarak onları arasındaki aşkın gelişmesini sağlayacak ve romantik anları geçirmelerine yardımcı olarak onlar ile birlikte eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.

  Talking Tom Konustur

   

  Çok sevilen Talking Tom ve Angela kedilerimizin bir çok oyunlarını öncelikle Android ve İos işletim sistemine sahip olan cihazlarda oynayarak küçük büyük oyuncular keşfederek onların eğlenceli dünyalarına katılmışlardır. Kedilerimiz özel tasarımlar ile oyunları hazırlanarak bir çok ülkedeki oyunculara internet üzerinden ulaşmış ve kendilerini sevdirmişlerdir. Herkesin tanıdığı üzere kedilerimiz oyuncuların seslendirdiği kelimeleri tekrarlayarak eğlenceli ve komik olaylar yaratmaktadırlar. Aşağıdaki videoda sizler için küçük bir seslendirme yaparak Angela’nın nasıl olduğunu sorduk ve Talking Tom’un seslendirmesini sizlere ispatlamaya çalıştık.

   

  İzlediğiniz videodaki oyunu sitemiz içerisinde ücretsiz bir şekilde oynayabilecek olan oyuncularımıza şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz. Mikrofonunuzu açın ve kedilerimizi konuşturmaya başlayın. Oyuna başlamak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.


  Yorum yapın