Beyond: Two Souls İncelemesi

beyond-two-souls

Bugün sizler için Beyond: Two Souls İncelemesi hakkında yazı yazarak oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğuyla birlikte oynayacak olan kişilerin neler ile karşılaşacakları ve beklentilerinin ne yönde karşılanacağı konusunda bilgiler vereceğiz.

Bilindiği üzere oyun dünyası içerisinde oldukça fazla gelişimler meydana gelmektedir. Bununla birlikte sürekli olarak birbiriyle benzerlik gösteren ya da kopya durumunda olan oyunların piyasa içerisinde sürekli yer almaya başladığını söyleyebiliriz. Oyun piyasası içerisinde en çok para kazanmakta olan oyunların benzerlerinin çok fazla biçimde yapılmaya çalışıldığını söyleyebiliriz.

Oldukça iyi yapımları gerçekleştirmiş olan bir yapımcının elinden çıkan Beyond: Two Souls kişiler tarafından oldukça ilgi odağı haline gelebilecek diye düşünülürken, bir karakterin üzerinde 15 yıl gibi kurgulanmış olan uzun bir hikayenin var olması fikirlerin bir anda değişmesine neden olmuştur. Bununla birlikte tüm bu tabuları yıkması için gerekli eylemlerin gerçekleştirileceği düşüncesinin, meydana getirilmemiş olması bir çok kişinin yanılmasına neden olmuş.

Başına buyruk biçimde bir hikaye yapısına sahip olan hikaye içerisinde Jodie Holmes isimli bir karakteri canlandıracaksınız. Jodie diğer insanlar gibi olmayıp, bir ruhla bağlantı içerisindedir. Aiden ismindeki ruhla bağlantısı olmasına rağmen, ruhun sahip olduğu kişiliği yüzünden onun üzerinde muhteşem bir etki kurması mümkün olmuyor. Tüm bu olaylar zinciri içerisinde sizi gerçekten etkileyecek bir oyun bekliyor diyebiliriz.

Kaynak: http://www.turunculevye.com/incelemeler/goster/beyond-two-souls-inceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir