Boule De Boule

Boule De Boule

3D görüntü kalitesine sahip olan Boule De Boule genç bir çocuğun başrol oynadığı bir oyun olarak tanımlanmaktadır. Kaçış oyunu tarzında tasarlanmış ve sokaklardaki engeller ile tuzaklardan kaçmaya çalışmakta olan karakterimizin yolunu ne kadar uzun bir şekilde gideceği konusunda bir tasarım yaratılmıştır. Yetenekli bir çocuk olarak karşımıza çıkmakta olan Boule sevimli yapısı ile herkesin göz zevkine bir
oyun karakteri olarak hitap etmektedir.Sokaklardaki engellerin ve tuzakların karakterimizi engellediğinden dolayı bir çok yolları deniyerek onun bu kaçış görevini tamamlamasını sağlamalı ve onunla birlikte çeşitli engelleri aşarak uzun bir yolculuğu tamamlamalısınız. Yol üzerinde önünüze çıkacak olan şaşırtıcı engelleri aşabilmek için reflekslerinizi diri tutmalı ve anında hamlelerinizi yapmalısınız.

 

Boule De Boule

 

Sevimli Boule karakterimizin sokaklarda çılgınca koşturarak macerasına devam etmesi sizlerin elinde olduğundan dolayı dikkatli bir şekilde yol üzerindeki engeller ve tuzaklara bakarak onlara karşı hızlı hamleler yapabilecek ve Boule karakterimizin yoluna devam etmesini sağlayacaksınız. 3D Görsellik kalitesinde olduğundan dolayı oyunumuzu 3d Unity Web Player ile çalıştırabilirsiniz. 3D Oyunlar Kategorimizdeki oyunları oynamak için BURAYA TIKLAYINIZ.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir