Boyama Kitabı – Eğlenerek Boyayın

Hem eğlenmek hemde aynı zamanda boyayıp öğrenmek güzel olmaz mıydı? Bu oyunda boyama ile ilgili her şeyi yapabilmeniz mümkün!Boyama Kitabı

Genellikle boyama kitabını her zaman satın alıp yaparız. Fakat normal şartlarda her zaman elimizin altında yeterli boyama eşyaları bulunmuyor bu nedenle bazen insanın keyfi kaçabiliyor. Bu nedenle sizlere  boyama kitabı oyununu oynamanızı öneriyorum. Oyuna girdiğinizde karşınıza çok geniş kapsamlı bir panel çıkmaktadır. Bu panelde istediğiniz bütün boyama araçlarını bulabilirsiniz. Oldukça eğlenecek ve aynı zamanda da boyamanın inceliklerini öğrenebileceksiniz. Hızlı bir arayüze sahip olan bu oyunda çok hızlı boyama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz, normal bir boyama kitabından 10 kat daha hızlı bir boyama gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunun sol alt kısmında boyamanız için bir çok farklı karakter bulunuyor, bunlardan herhangi birini seçip boyama yapabilirsiniz.  Toplamda 6 farklı resmi boyayabilirsiniz; Her resimde de farklı renkleri kullanarak boyama konusunda kendinizi çok daha fazla geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda boyama kitabı değiştirme bölümünün üst kısmında renkli figürler bulunmaktadır. Detaylı bir şekilde boyama yaptığınız resmin üstüne birbirinden farklı 13 tane renkli figür yerleştirebilirsiniz. Figürler hiç bir şekilde sınırlı değildir, bir resim de 13 figürü ve canlı karakterlerini kullanabilirsiniz.

Boyama Kitabı

Oyunun sizler için boyama amacındaki en güzel özelliği ise farklı tonlarda bulunan 20 adet renk sunmasıdır. Bu renklerin her birini birbirine uyumlu bir şekilde kullandığınızda elde ettiğiniz resim sizleri bile şaşırtacak kapasitede olacaktır. Boyama oyunları içinde yer alan bu oyunumuzda  her resim de fazlasıyla bölünmüş yer bulunmaktadır. Böylece boyamaya hazır resim üzerinde bir çok rengi kullanabileceksiniz. Renklerin üstünde ise 6 farklı araç bulunmaktadır. İlk araç seçtiğiniz bölgeye boya dökme işlemi gerçekleştirmektedir.

Boyama Kitabı

Oyun içinde yer alan en hızlı boyama şeklini bu araç gerçekleştirir. Sağındaki diğer araç ise pergeldir, önce herhangi bir renge tıklayıp daha sonra pergele tıklayarak istediğiniz renkte ve istediğiniz büyüklükte bir yuvarlak çizebilirsiniz. Onun hemen sağındaki kalem ise aynı işlemin kare şeklini oluşturmaktadır. Alttaki birinci aracınızla en son yaptığınız işlemi geri alabilir, sağındaki ile de yaptığınız tüm boyama işlemlerini silebilirsiniz. Beğendiğiniz ve tekrar görmek istediğiniz resmi en sonraki yazdırma aracı ile yazdırabilirsiniz.

Oyunkolu.com ekibi olarak sizlere bir boyama oyunu daha tanıtmış olduk. Bir sonraki oyun incelememizde görüşmek dileğiyle, umarız ki sizlerde bu oyunda yeteri kadar eğlenirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir