Brazilya Dünya Kupası 2014 – Büyük Turnuvaya Sende Katıl

 

brazilya-dunya-kupasi-2014

Büyük bir turnuvaya katılarak Brazilya Dünya Kupası 2014 keyfini yaşıyabilirsiniz. Küçük büyük oyuncuların oynayarak futbol eğlencelisini doyasıya yaşadığı oyunda siz değerli oyuncularımız çeşitli rakip takımlar ile büyük mücadeleler yapacak ve turnuva içerisindeki kariyerinizi yükseltebileceksiniz. Tüm dünyanın Brezilya’daki dünya kupasına katılmak için hazırlıklar yaptı ve oldukça zorlu mücadeleler verecek olduğu turnuvada sizlerde takımınızı seçerek futbol keyfini yaşıyabileceksiniz.

Güçlü takımların katılarak kuraların çekilmesini beklediği büyük turnuvada, turnuva kuruluşunun kurallarını açıklamaları ve futbol takımlarının çeşitli karşılaşmaları,  rakiplerin birbirleri ile kıyasıya mücadele etmelerini beklenmektedir. Uzun zamandır bu turnuva için çeşitli hazırlıklar yaparak oyuncularının formda ve zinde olmalarını sağlamak için büyük antrenmanlar yapmaları bu kupayı kazanarak büyük ödülün sahibi olmaları beklenmektedir.

brazilya-dunya-kupasi-2014-2

Brazilya Dünya Kupası 2014 sizlerin katılımları ile  güçlü takımlardan büyük karşılaşmaları başlayacaktır. Dünyaca ünlü takımların bir araya gelerek büyük turnuvada zorlu maçlara hazırlandığı oyunumuzun içerisinde çeşitli taktikleri kullanarak rakiplerinizi malup duruma getirmeli ve turnuvadaki kariyerinize devam etmelisiniz.  Oyun içerisinde farenizi kullanarak takımınızın genel kontrolünü yapabilir ve oyun içerisindeki çeşitli durumlarda takımınızı kontrol edebileceksiniz. Oyun Kolu olarak sizlere başarılar ve iyi eğlenceler diliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir