Büyük Anne Hapisten Kaçış

 buyuk-anne-hapisten-kacis

3D oyunlar içerisinde bulunan ve büyük bir macera içeren Büyük Anne Hapisten Kaçış içerisinde zorlu bir macera sizleri beklemektedir. Görsellik kalitesi yüksek olduğundan dolayı oyun içerisinde keyifli vakit geçirebileceksiniz. Suçsuz yere hapse atılılan büyük annemiz kendisine bir silah getirecek olan gardiyan ile iş birliği yaparak bir silah elde edip sonrasında ceza evinden kaçmayı planlıyarak kendisini bu kötü durumdan kurtarmak istemektedir. Yer altında büyük bir hapishanede olan Ninemizin sizler yardımcısı olabilir ve onunla birlikte bu zorlu macerayı tamamlayabilirsiniz.

Büyük Anne Hapisten Kaçış

 

Resimde görüldüğü gibi görsellik kalitesi oldukça yüksek bir oyun olduğundan dolayı macera keyfini çıkarabileceksiniz. Çeşitli yollar deniyerek ceza evinin yer altındaki kısmından çıkarak kendi yolunuzu kendiniz deniyerek bulacak ve üst kata yani gün yüzüne çıktığınızda ise sizleri daha zorlu bir durum beklemektedir. Gardiyanların kontrol ettiği yer altındaki bölümü tamamladığınızda üst kata çıkacak ve orada gardiyanların amirleri ile karşılaşarak silahınızı güçlendirmeniz gerekecektir. Oyun içerisinde sizlere bilgilendirme yönlendirme yardımları ile karşılaşacak ve o yöntemleri kullanarak silah satın alacak, bomba düzenekleri kurup, patlatabilecek ve koruyucu güçlendirici cisimleri alabileceksiniz.

 

Büyük Anne Hapisten Kaçış

 

 

 

Tehlikeli tuzakların bulunduğu yer altında çeşitli silahlar ve bomba düzenekleri lazerler ile sinirli ninemize engel olmaya çalışacaktır. Dikkatli bir şekilde yolunuza devam ederseniz bir sonuca varacak ve ninemizi kurtarmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir