Caillou Boyama – Boyayın ya da Baştan Yaratın

Son zamanların en popüler çizgi film karakteri olan Caillou bu kez bir boyama defterinde karşımızda. Onu istediğiniz renklerle daha güzel bir hale getirmek istemez misiniz?Caillou Boyama

Caillou bir çok çocuk tarafından yakından tanınan bir çizgi film karakteridir. Bildiğimiz üzere çocuk psikolojisinde, çocuklar genellikle kendilerine benzeyen şeyleri daha çok severler. Halbuki Caillou karakterinin hiç saçı yoktur.  Buna rağmen hayran kitlesi her geçen gün artmaktadır. Peki neden? Neden bu kadar ünlü oldu? Çünkü Caillou günlük yaşamda bir çocuğun yaşayabileceği her şeyi anlatıyor. İyiliği, sevgiyi, mutluluğu ve dostluğu esas alan Caillou  sürekli olarak bunları tekrarlıyor. Hatta izlenme üzerinde yapılan araştırmalarda Caillou’nun bir çok büyük tarafından izlendiği de saptanmıştır. Tabiki bunun üzerinde bir bireyin  küçük çocuğunun yanında izlenmesinin de büyük bir etkisi vardır.

Caillou bir çizgi film karakteri olarak ortaya çıkmış olsa da internet ve ticaret piyasası üzerinde daha çok oyunları, oyuncakları, boyama defterleri bulunmaktadır. Caillou’nun oyuncakları geçici bir heves olsa da boyama defterleri hem eğitici hem de eğlenceli olmuştur. İşte bizlerde oyunkolu ekibi olarak hem bu eğitici programları teknoloji üzerinden yürütmeniz hemde masraflardan kurtulmanız açısından Caillou boyama setini oyun üzerinde gerçekleştirdik. Büyük, küçük herkesin çok beğeneceğini umduğumuz bu oyunda bir boyama defteri için gereken her şey bulunmaktadır. Çocukların çalışma masasında bulunan renkli kalemler,  boyalar, silgi hepsi bu oyunda mevcut!

Caillou Boyama

 

 

Caillou oyununu oynayan çocuklar hiç sıkılmayacak, hatta tam tersine çok eğlenecekler. Her ne kadar oyun olsa da  içeriğinde tek bir Caillou resmi bulunmuyor.  Dört farklı resimden istenileni boyamak bir hayli mümkün halde. Peki sizler Caillou karakterinin gereken bir yerini değiştirmek, ya da istediğiniz gibi olan bir halini çizmek mi istiyorsunuz?

Caillou Boyama

Tabiki bunu da yapabilirsiniz. Bunun için oyun içinde silgiye tıklamalı ve daha sonra değiştirmek istediğiniz yeri silmelisiniz. Daha sonra yine istediğiniz fırça ile boyamaya, çizim yapmaya devam edebilirsiniz. Tek renk boyamak istediğiniz yerlerde uzun uzun kalem ile zaman kaybetmenize gerek yok. Mürekkep ile tek bir bölümü hızlı bir şekilde boyayabilirsiniz. Eğer sizde bir Caillou hayranı iseniz boyama oyunları içinde ki bu harika oyunumuzu mutlaka denemelisiniz!

Oyunkolu.Com oyun incelemelerinde bir oyunun daha sonuna gelmiş olduk. Sizlere yazı içinde gerekli bilgilendirmeyi yaptığımızı düşünerek iyi eğlenceler diliyoruz. Çocukların keyif alacağını umduğumuz bu oyun içinde güzel yorumlarınızı yazı altında görmekten mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir