Cesur Genç – Yeteri Kadar Cesur Musunuz?

Cesur bir gemi koruyucusu olmak ister misiniz? Öyleyse bu oyun tam sizlere göre demektir!Cesur Genç

Cesur olmak doğuştan gelen bir özellik olsa bile baz olgular insanın elinde olan duygulardır. Cesur olmak demek her zaman her olumlu ya da olumsuz olayda ilk adımı atan kişi olmak değildir. Gerçekten sağlam karakterli cesur bir kişi ne zaman önde gideceğini ve ne zaman, ne için kendini tehlike altına atacağını çok iyi biliyor olmak durumdadır. Cesur olabilmek için sonradan yapılabilen çalışmaların sonuç verdiği ciddi anlamda görünmemiştir ancak cesur olabilmek bir nevi insanın elinde olabilen bir duygudur. Psikolojik olarak kendini yeterli görmek ve aşağılık kompleksine kapılmamak gerekir.

Bu sayede cesur bir kişiliğe sahip olabilmek mümkündür. Ancak az öncede söylediğimiz gibi bazı insanlarda vardır ki sonrasında kendisi için hiç bir şey yapmamış olduğu halde dışarıdan bakıldığında çok cesur görünmektedir. İşte bu o insanın doğuştan cesur bir kişiliğe sahip olduğunun kanıtıdır. Sonradan cesur olabilmek büyük bir çalışma istemektedir tabiki bu fiziki bir çalışma değil, psikolojik yönden destekleme çalışması olacaktır. Daha cesur bir kişiliğe sahip olabilmenin asıl kuralı kişinin kendisini desteklemesinden ibarettir. Kişi kendini yetersiz gördüğü sürece ne yapılırsa yapılsın istediği sonucu elde edemeyecektir. Ancak siz yinede cesur olduğunu düşünüyorsanız sitemizdeki oyunlar içinden yeni oyunumuza bekleriz!

Cesur Genç

Cesur genç ismini vermiş olduğumuz bu oyunda yapmanız gereken şey, yani göreviniz geminizi yaratıkların elinden kurtarmak olacaktır. Her bölümde farklı yaratıkların eline farklı şekilde düşen kutu şeklindeki geminizi kurtarmanız gerekiyor. Bunu da tabiki o görev için uygun olan su pompası atan silahınızla yapacaksınız. Geminizi kanalizasyon dışına düşmeyecek şekilde yaratıkların elinden kurtarmanız gerekiyor.

Cesur Genç

Beceri oyunları arasında yer alan bu oyunda ne kadar az hamle yaparak bölümü tamamlarsanız o kadar fazla puan kazanmış oluyorsunuz. Bir bölümü geçtikten sonra diğer bölümde de yine geminiz başka bir kanalizasyon deliğinden ilerlemek için kurtarılmayı bekliyor. Bu şekilde sürekli olarak gemiyi ilerletip bölümleri tamamlayabileceksiniz. Her bölümde farklı bir strateji yürütmeniz ve bu şekilde kurtarmanız gerekiyor.

Oyunkolu.com ekibi olarak bir oyun incelemesi makalesi daha yayınladık. Bizlere ulaşmak isterseniz alt kısımdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir