Counter Strike 1 6 Online – Gerçek Oyuncular İle 3D Counter Strike

Counter Strike 1.6

 

3D görüntü kalitesi ile gerçek oyuncular ile birlikte oynayabilecek olduğunuz Counter Strike 1.6 Online içerisinde bir çok bölümler ve çeşitli zombi karakterleri ile birlikte keyifli vakit geçirebileceksiniz. Farklı bölümlerde oynayacak olduğunuz Counter oyununda bir çok oyuncuların yetenekleri ile sizlerin becerileriniz çarpışacaktır. Oyunkolu.com sitemizin ziyaretçileri ile oynadığımız oyunun videosunu sizler ile aşağı sayfamızda paylaşmış bulunmaktayız. Uzun yıllar önceden beri küçük büyük oyuncuların oynamış olduğu silahlı oyunda bir çok takımların online olarak oynamış olduklarında oyunda büyük ödüllerin sahibi olmak için turnuvalarda büyük mücadeleler yaşamışlardır.

COUNTER

Görüntü kalitesinden dolayı farklı bölümlerde yeni çatışma alanları ile karşılaşacaksınız. Oyun içerisindeki zombiler ve farklı karakterler bulunmaktadır. Silahlı rakiplerinize karşı hızlı hareket etmekte olan zombilerden birisini seçtiğinizde dikkatli ve hızlı bir şekilde hareket edecek ve saldırılarınızı bir anda yaparak rakibinizi etkisiz hale getirebileceksiniz. Güçlü zombileriniz ile rakiplerinize farklı saldırılar yapabilecek oyunumuzun videosunu aşağı tarafta izleyebilecek ve oyun hakkında bilgi aldıktan sonra oyunumuza sizlerde katılıp gerçek oyuncular ile Counter oynama keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

İzlemiş olduğu videomuzda oyunkolu.com oyuncularımız ile birlikte oynamış olduğu counter strike oyunumuzda birlikte eğlenceli vakit geçirdiğimizden dolayı sizlerle paylaşmak istemiş bulunmaktayız. 3D görüntü kalitesindeki oyunumuza katılmak için BURAYI TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir