DarkOrbit Oyna

DarkOrbit OyunuWeb tabanlı oyunlar arasındaki en iyi aksiyon macera oyunu olan DarkOrbit’i artık Oyunkolu.com üzerinde oynayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak Oyunkolu.com güvencesiyle DarkOrbit oynayın.

Browser oyunları arasında macera dolu bir uzay pilotu oyunu, DarkOrbit. Uzayda sahip olduğunuz gemiyi geliştirirken, aynı zamanda uzayın bitmek bilmeyen büyüklüğünü farkedeceksin. İster arkadaşlarınla beraber katıldığın ittifakla, istersen tek başına uzayın derinliklerinde yaşanan savaşlara katılabilirsin. Kendinizi ve geminizi geliştirirken uzayı keşfetmeli ayrıca karşınıza çıkan sıradışı uzaylılara karşı dikkatli olmalısınız.

DarkOrbit oyununa buraya tıklayarak başlayabilirsin. Oyuna girmeden önce uzayı ele geçirmek isteyen şirketlerden birine katılmalı, kendin veya ittifaktaki arkadaşların için şeref, servet ve güç sahibi olmalısın. DarkOrbit dünyasına başlarken sahip olduğun ufak Starjet’ini geliştirmeli ve zamanla korkulan bir savaş gemisine dönüştürebilirsin.

Her ay 10.000 Euro kazanma şansın var. Ayda sadece bir kez düzenlenen ‘Muharebe-İkramiye’ turnuvasını kazanan üye, topladığın ikramiyeyi gerçek Euro olarak alabilirsiniz.

DarkOrbit tanıtım fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir