Dünyanın En Çok Oynanan Online Oyunu League of Legends!

Bildiğiniz gibi online oyunlar günümüzde çok fazla popüler ve eskisi kadar az bir sayıya sahip değiller. Simülasyondan FPS’ye, stratejiden rol yapmaya kadar birçok farklı kategoride online oyunun bulunduğu sitemizde güncel oyunların yanı sıra en çok oynanılan ve en beğenilen online oyunları ön plana çıkarmaya özen gösteriyoruz. Geçmişte World of Warcraft, DOTA gibi oyunların tutkunları günümüzde artık birer League of Legends oyuncusu olarak karşımıza çıkıyorlar.

lol-wallpaper

Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de çok büyük etkinlikler oluşturulan LOL yayıncısı Riot Games oyun tutkunlarının tam olarak ne istediğini gerçekten iyi biliyor. Barındırdığı muhteşem şampiyonlar, düzenlenen turnuva ve diğer etkinlikler sayesinde hem sosyal medyada hem de diğer oyun sitelerinde çok fazla ön plana çıkarılan League of Legends oyun menülerinde ve karakter seslendirmelerine kadar tamamen Türkçe olduğu için ülkemizde en çok oynanılan oyunlardan birisi. Riot Games tarafından sık güncellenmesi ve ayrıca düzenlenen ödüllü turnuvaları ile her seviyedeki oyunculara hitap eden LOL’da hiçbir oyuncu sıkılmadan uzun süre ilerleme katedebilir.

Haftalık internet kafe turnuvaları, geleneksel Cumartesi gecesi turnuvası, temalı turnuvalar ve üniversite turnuvalarının yanısıra tüm dünya çapında düzenlenen uluslararası turnuvalar sayesinde League of Legends ile tüm dünyaya iyi bir oyuncu olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir