En Çok Oynanan Çizgi Film Oyunları

Tom ve JerryTom ve Jerry karakterlerimizin sürekli olarak aynı evde kalmalarına rağmen birbirleri ile sorun yaşadıklarını herkes televizyondan izlediklerinden dolayı bilmektedirler. Oyunkolu.com sitemiz içerisindeki en çok oynanılan oyunlar arasına girmiş olan Tom ve Jerry kahramanlarımızın sevimli kişiliklerinden dolayı oyuncularımızın onları takip etmeleri ve onlarla birlikte vakit geçirmek istediklerini anlamış bulunmaktayız.

Eğlenceli sunumları ile çizgi filmlerinde olduğu gibi oyunlarımızda da oyuncularımıza keyifli vakit geçirtmekte olan Tom ve Jerry kaldıkları evlerindeki sahiplerinden dolayı birbirleri ile sorunlar yaşamaktadırlar. Birbirlerini sevmelerine rağmen Tom karakterimizin sahipleri tarafından Jerry’i evden kovması ve onun eve gelmemesini istemektedirler. Tom karakterimizinde mecbur kaldığı bu durumda, Jerry kendisini korumak için çeşitli yollar bularak Tom’dan kaçarak onunla birlikte aynı evde kalmaya devam etmekte ve yaşamını kolay bir şekilde sürdürmektedir. Dostlarımızın oyunlarını sizlerde http://www.oyunkolu.com/tom-ve-jerry-oyunlari/ bu linki kullanarak oynamaya başlayabilirsiniz.

 

ŞirinlerŞirinler isimini almış olan küçük mavi yaratıklarımız kendilerine büyük bir ustalıkla kurmuş oldukları köylerinde yaşayarak kendilerini korumakta ve düşmanlarına karşı mücadeleler vermektedirler. Öncelikli olarak şirinlerin büyük güçlerini çalmaya çalışmakta olan Gargamel karakterimiz onları yakalamaya çalışmakta ve ormanda bulduğu zaman peşlerinden giderek onların köylerinin yerini araştırmaktadır. Onların köylerini bulamayan Gargamel daha çok sinirlenerek daha hayince planlar yapmaktadır. Sevimli dostlarımız kendilerine zarar verecek her şeyden kaçarak yaşamlarına devam etmekte ve birbirlerini çok sevmektedirler. Şirinler köyünün tek kız yaratığı olan Şirine kendisine verilen bu isim ile çok şirin bir karakter olduğunun farkında ve bu durum onun çok hoşuna gitmektedir. Birbirlerinden çok farklı karakterlerin bulunduğu karakterlerin aynı yerde yaşamaları tabiki de bazı sorunları oluşturmaktadır. Köyün büyüğü ve koruyucusu olan Şirin Baba karakterimize giderek bu tip sorunlarını halletmekte olan şirinler kendilerine sahip çıkan Şirin Babayı çok sevmekte ve ona bir şey olduğu zaman çok üzülmektedirler. Şirin dostlarmızın oyunlarını oynamak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Scooby DooScooby Doo karakterimizin baş rolünü oynamış olduğu çizgi filmde bir çok gizemli olayların çözüldüğüne dair bizlerde bir çok kez şahit olmuş bulunmaktayız. Oldukça sevimli yapıları yanı sıra birbirlerine bağlılıkları onları korumakta ve çeşitli engeller ile tuzakları aşmalarını sağlamaktadır. Dostlukları ile tüm dünyaya örnek olan karakterlerimizin oyunlarından bahsedecek olursak oyunkolu.com sitemiz içerisinde en çok oynanılan ve oyuncularımızın yorumları ile destekledikleri oyunlar arasına girmektedirler.

Bir çok kahramanlıklar yapmakta olan gizem avcıları kendilerine verilen görevleri layığı ile yaparak kötü karakterleri etkisiz hale getirerek adaletin önüne kanıtları ile birlikte sunmaktadırlar. Birbirlerinden güzel oyunları bulabilecek olduğunuz Çizgi Film Oyunları kategorimizde siz oyuncularımız 2 kişilik oyunlar veya tek başınıza oynayabilecek olduğunuz tek kişilik oyunlar arasından sevdiğiniz karakterleri bularak onlarla birlikte eğlenceli zaman geçirebileceksiniz.

 

Barbie Tüm zamanların en güzel kızından birisi olan Barbie bir çok çizgi film ve filmleri ile kendisini izleyici kitlesine ulaştırmış ve günümüzde herkes tarafından tanınmaktadır. Oldukça sade bir yüze sahip olan Barbie arkadaşları ve ailesi ile birlikte geçirmiş olduğu yaşamında bizlere örnek olacak derecede iyi kalpli, hoş görülü, mütevazi, paylaşımcı gibi özellikleri ile ne kadar iyi bir kız olduğunu ispat etmiştir.

 

Güzel kızımızın oyunlarını oynayan oyuncularımızın sürekli olarak yorumları ve beğenileri sayesinde onu ne kadar çok sevdiklerini ve oyunlarını da keyifle oynadıklarının farkına varmış bulunmaktayız. Güzelliği ile bilinmekte olan Barbie bir çok arkadaşları ve dostları ile oyunlarını tasarlayarak sizlere www.oyunkolu.com sitemizden ulaşmaktadır. Güzel kızın makyaj, giydirme, macera, beceri gibi oyunları siz oyuncularımız www.oyunkolu.com/barbie-oyunları/ kategorimizde kolaylıkla bulabilir ve istediğiniz oyuna katılarak onunla birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir