En Güzel Winx Oyunları

Winx Oyunları

 

Her biri farklı yetenekleri ile oluşturdukları çizgi filmlerindeki isimlerinden onları tanıyor olmalısınız. Winx Oyunları kategorimizde sevimli kızlarımızın bir çok oyunlarını sitemiz içerisinde bulabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Farklı tarzlara sahip olan oyunlardan birisini seçerek sevdiğiniz çizgi film kahramanları ile makyaj, giydirme, macera, parkur gibi oyunları bulabilecek ve onların ayrı ayrı özelliklerini kullanabileceksiniz.

Winx Kahramanlarının özellikleri ve tarzları

Bloom

Ejder Ateş Perisi olan Bloom kızıl saçları ile arkadaşlarının sürekli olarak destek olmasının sebebi kendisini sürekli olarak bir lider bir koruyucu ve arkadaşlar ile tüm yaşayan canlıların özgür ve bağımsız olarak huzur içerisinde yaşamaları için sürekli olarak etrafındaki olayları denetleme özelliği ile tanınmaktadır. Bunların yanı sıra kendisine yenik düştüğü bazı özelliklerinden bir tanesi sabırsızlık olduğundan dolayı bazı durumlarda hızlıca durumlara el atmakta ve hatalar ile karşılaşmaktadır. Kendi türlerine dahil tam anlamıyla inanmayan ve her şeye şüpheci olarak yaklaşmakta olan bir karakterdir.

 

Stella

Güneş ve Ay Perisi olan Stella kızımızın son derece yenilikçi ve kendisi ile arkadaşlarına oldukça özen göstermekte olan bir kız olduğundan dolayı alışverişler ve güzel giyinmeler ile süslemeler yaparak kendisini her türlü duruma karşı hazır ve güzel hissetmek için elinden geleni yapmaktadır. Sevimli kız Stella kendisi ile arkadaşlarına büyük ilgiler gösterdiğinden dolayı kendisinin bir duygusal yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Miusa

Melodi perisi olduğundan dolayı gözlemciliği ve etrafında oluşan olayların ilgisini çok çektiğini bildiğimiz Miusa en yakın arkadaşı olan Tecna ile birlikte güzel zaman geçiren ve diğer arkadaşlarına da büyük ilgi duyarak tam bir takım ruhunu ortaya çıkarmaya yardımcı olan bir kız çizgi film karakteridir. Melodi içgüdülerinden dolayı müzik dinlemeyi çok seven kızımızın bir sanatçı gibi bir şair gibi hayaller ve güzel düşler kurarak kendisini motive etmekte olan bir karakterdir.

Tecna

Teknoloji ve bilim perisi olan Tecna büyük araştırmalar yaparak kendi takımında olan arkadaşlarının en çok işine yarayabilecek olan alet ve edevatler ile düşmanları ile ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Özelliklerinden birisi olan akıllı uygulamalar ile karşımıza çıkmış olan Android özelliğini taşımakta olan Tecna kızımız sizlerin bildiği üzere oldukça zeki ve çalışkan bir kız olduğundan dolayı arkadaşlarından sürekli olarak tebrik duygularını almaktadır.

Flora

Doğa bitkilerinden yaratılmış olan özellikleri ile baş döndüren Flora doğadaki bitkilerden ve çeşitli olaylardan kendisine enerjiler toplayarak yaşamındaki sağlığını sürdürmeye devam edebilmekte ve oldukça sağlıklı bir kızdır. Spor ve çeşitli işler yapmayı çok seven kız arkadaşları gibi kendi takımı için elinden geleni her şekilde yapmaya çalışmakta ve dostları ile yer aldığı çizgi filminde siz severlerine eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Layla

Akışkanların Prensesi olan kızımız Layla özelliği ile kendini öncelikle bir sıvı hale getirerek sonrasında ise istediği şekillere girebilmekte ve takımındaki en yakın arkadaşlarına yardımcı olmaktadır. Düşmanları ile sürekli olarak iyiliği korumak için mücadeleler vermekte olan Winx Kızları takımını birbirlerine yardımcı olarak korumaya çalışmakta ve her türlü desteği arkadaşlarına karşı kullanmaktadır.

En Güzel Winx Oyunları” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir