Etiket arşivi: 2 kişilik oyun

Neşeli Dondurmalar 3 – 2 Kişilik Oyunlar

Neşeli Dondurmalar 3

2 kişilik oyunlar kategorimizde yer vermiş olduğumuz Neşeli Dondurmalar 3 serisini oynayabilecek olan siz oyuncularımız herkes tarafından çok sevilmekte olan oyunun içerisinde arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile birlikte keyifli zaman geçirebileceksiniz. Bir çok bölümler ile tasarlanmış olan oyunda birbirlerinize yardımcı olacak ve bölümleri tamamlayarak düşmanlarınızdan kaçmış olacaksınız.

Okumaya devam et

Kafa Topu 2015 – Efsane Futbol Oyununun Yeni Versiyonu

Kafa Topu 2015

 

Kafa topu oyunlarına bir yenisi ekleyerek yeni yıl da siz oyuncularımızı gelişmiş bir futbol oyunu ile karşılaştırmaktayız. Futbolcuların ve futbol sahalarını yenilenmiş olduğu oyunda engelli parkurlarıda fark edebileceksiniz. Eski versiyonları gibi 2 kişilik olarak oynanılabilmekte olan Kafa Topu 2015 oyununda şampiyonlar ligi yani turnuvalara katılırsanız özellikle futbol sahalarının ne kadar gelişmiş durumda olduğunu fark edebileceksiniz.

Okumaya devam et

Ateş Çocuk ve Su Kız – 2 Kişilik Oynanılabilen Eğleneceli Maceraya Katılın

Ateş Çocuk ve Su Kız - 2 Kişilik Oynanılabilen Eğleneceli Maceraya Katılın

 

Ateş ve Su macerasını küçük büyük oyuncular oynayarak dostları ile birlikte 2 kişilik olarak oynayarak çok sevdiklerini yorumlar ve beğenilerinde belirterek oyunun ne kadar güzel olduğunu açıklığa kavuşturmuşlardır. Becerikli dostlarımız Ateş Çocuk ve Su Kız ikilisinin macerası oldukça zorlu bölümler ile ilerlemekte ve ilerlemeli bir oyun olarak bir çok oyuncular tarafından seçilmektedir.

Okumaya devam et

2 Kişilik Macera – Uzun Bir Macera Sizi Bekliyor!

Bir koşu macerasının içinde bulunmak ve bu macerada başarılı olarak ilerlemek ister misiniz? 2 Kişilik Macera

Bilgisayar başında vaktin nasıl geçtiğini anlayamadığınız saatlerin büyük bir bölümü macera oyunları içinde geçmektedir. Macera oyunları gerçekten ilk başlangıçta neleri göstereceğini belli etmez fakat siz farkında olmadan vakit  bu oyunlar ilerlemekte ve aynı zamanda bu oyunlar oynayan kişilere heyecan vermektedir. Macera oyunları içinde birbirinden farklı yüzlerce kategori bulunuyor elbette, oyunların kategorileri savaşta olsa yarış da olsa temel olarak bu oyunların hepsi bir macera kapsamı altında olabiliyor. Macera oyunları seven biriyseniz sizlerde son çıkan oyunları takip ediyor ve bilgisayar başında saatlerinizi geçiriyor olmalısınız.

Macera oyunları oynarken tabiki boş yere vakit geçirmek de sizlere kayıp olarak geri dönecektir. Bu doğrultu da neler yapabileceğini gösterecek oyunları oynamanız gerekiyor. Bölüm ilerlemeli, oyun sonu şampiyon gösterici ya da oyun içinde puan durumu belirleyici özellikleri olan oyunları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Böylece oyundan daha fazla haz alabilir, neler kazandığınızı görebilirsiniz. Açık konuşmak gerekirse kimse olduğu yerde oyun oynamaktan hoşlanmıyor. Herkes bir şeyler uğruna savaş veriyor ve zamanını buna harcamaktan hoşlanıyor. İnsanlık yapısı gereği kazanmak herkese daha fazla mutlululuk veriyor ve bu bu mutluluğu uzun süreler boyu devam etmesini sağlıyor.

Okumaya devam et