Etiket arşivi: 2 kişilik oyunlar

Neşeli Dondurmalar 3 – 2 Kişilik Oyunlar

Neşeli Dondurmalar 3

2 kişilik oyunlar kategorimizde yer vermiş olduğumuz Neşeli Dondurmalar 3 serisini oynayabilecek olan siz oyuncularımız herkes tarafından çok sevilmekte olan oyunun içerisinde arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile birlikte keyifli zaman geçirebileceksiniz. Bir çok bölümler ile tasarlanmış olan oyunda birbirlerinize yardımcı olacak ve bölümleri tamamlayarak düşmanlarınızdan kaçmış olacaksınız.

Okumaya devam et

Kafa Topu 2015 – Efsane Futbol Oyununun Yeni Versiyonu

Kafa Topu 2015

 

Kafa topu oyunlarına bir yenisi ekleyerek yeni yıl da siz oyuncularımızı gelişmiş bir futbol oyunu ile karşılaştırmaktayız. Futbolcuların ve futbol sahalarını yenilenmiş olduğu oyunda engelli parkurlarıda fark edebileceksiniz. Eski versiyonları gibi 2 kişilik olarak oynanılabilmekte olan Kafa Topu 2015 oyununda şampiyonlar ligi yani turnuvalara katılırsanız özellikle futbol sahalarının ne kadar gelişmiş durumda olduğunu fark edebileceksiniz.

Okumaya devam et

2 Kişilik Hava Hokeyi – Zorlu Bir Maça Hazır mısınız?

Heyecanlı ve orman efektleri ile dolu bir 2 kişilik hava hokeyi oyunu sizleri bekliyor! Ya bilgisayarı ya da karşınızdaki dostunuzu yenebilir misiniz? 2 Kişilik Hava Hokeyi

Hokey oyunu her zaman ilgi çekici olmuştur. Türkiye üzerinde bu oyunu pek yaygın bir şekilde görmesek de neredeyse tüm Amerikan filmlerinde karşımıza çıkabilir. Büyük bir heyecanla oynanan bu oyunun elbetteki diğer oyunlardan farklı lan kısmı  topu farklı bir araç ile ilerletmektir. Bu nedenle diğer spor oyunlarına göre çok zor bir yapıdadır fakat bu zorluğu onu eğlenceli de kılmaktadır. Genellikle Avrupa ülkelerinde hokey oyununa küçük yaşlar da başlanır. Küçük yaşlarda bu oyunu öğrenen insanlar diğer insanlara oranla çok daha profesyonel şekilde bu oyunu oynamaktadır.

Hokey oyunu oynamanın insanların reflekslerini geliştirdiği söylenmektedir çünkü bu tür oyunlarda top ortada çok hızlı bir şekilde döner ve takip etmek gerçekten meziyet ister. Ancak oyunun bu kısımları göz korkutucu olmamalıdır çünkü oyun esnasında bunların herhangi birini düşünmeden tamamen insani iç güdülerle oynamak sizlere kazandıracaktır. Hokey oyununu sadece sahalar üzerinde sopalar ile oynamak gerekmez her ne kadar aynı heyecanı vermiyor olsa da bir çok ülke oyun salonlarında Hokey oyununu masa üzerinde oynatmaktadır. Hokey mantığı ile aynı olduğundan yine oynayan kişiler aynı heyecanı yaşayabiliyor ve oyundan hiç bir şekilde sıkılmıyor.

Okumaya devam et

2 Kişilik Basketbol – Arkadaşlarınıza Rakip Olun!

Bir basketbol sahasında basketbol oynamak her zaman nasip olmuyor. Birde arkadaşınızla bunu yapmak istiyorsanız zaman ayırmak, programlar yapmak gerekir. 2 Kişilik Basketbol

Peki büyük bir basketbol sahasına gerek kalmaksızın arkadaşınızla bilgisayar başında basketbol oynamak istemez miydiniz? Tabiki bunun için bir çok basketbol oyunu piyasaya sürülmüştür ve büyük beğeni kazanmıştır. Ancak basketbolu ara sıra oynayan,  oyun indirmekle uğraşmaya vakti olmayan ama yinede bu heyecanı yaşamak isteyen kişisel için harika bir 2 kişilik basketbol oyununu sizlere sunmuş bulunuyoruz. Kaliteli grafikleri ve yüksek boyutta oynama imkanını sağlayan bu oyunda çok eğleneceğine eminiz. Arkadaşınızla bir maç yapmaya başlamadan önce alıştırma yapmak istersiniz değil mi? Oyun karşınıza gerçek bir rakip koyarak alıştırma yapmanızı da sağlayabiliyor. Bu rakibiniz biraz da zorlu bir rakiptir. Bu nedenle profesyonel bir alıştırma yapmanız bir hayli mümkündür.

Okumaya devam et