Etiket arşivi: 2 kişilik yarış oyunu

2 Kişilik Araba Yarışı – Arkadaşınızla Yarışın

Kumandalı bir arabayla beraber arkadaşınızla yarışmak sizin içinde eğlenceli olmaz mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz, o halde sizi de bu maceraya bekliyoruz.2 Kişilik Araba Yarışı

Her küçük çocuğun mutlaka küçüklüğünde bir oyuncak arabası olmuştur. El atındaki bir arabayı sürmek her ne kadar basit gibi görünse de o yaşlardaki bir çok için en büyük eğlencedir. Tabi ki her çocuğun olmasa da uzaktan kumandalı arabalar ile yarış yapmak ya da onları kontrol edip kendimizden çok uzak yerlere yollamak gerçekten daha heyecan verici olabilir. Şimdi çok daha büyük imkanlar yaratan, daha büyük teknolojik özelliklere sahip olan bu arabalar eskiden sadece 2 ana koldan oluşuyordu. Şimdi ise tıpkı bir direksiyona sahipmiş gibi uzaktan kumandalı arabaları kullanabiliyorsunuz.

Uzaktan kumandalı arabaları geniş arazilerde sürmek büyük keyif verebilir fakat bir arkadaşınızla beraber bunu yapmaktan daha fazla değil.. Arkadaşınızın da tıpkı sizin gibi bir arabası varsa yarış yapmak kaçınılmazdır. O zamanlarda yenmiş ya da yenilmiş olabilirsiniz. Eğer içinizde ufak da olsa bir üzüntü kaldıysa sizi tekrar arkadaşınızla yarış yapmak için piste davet ediyoruz. 2 kişilik araba yarışı oyunu ile hem çok eğlenecek hemde eski günlerinizi hatırlayarak bir nebze de olsa geçmişe döneceksiniz.

Okumaya devam et