Etiket arşivi: 2011 bombom

Bombom Dünya Şampiyonasına Kayıt Ol

2011 Bombom Dünya Şampiyonası başvuruları başlıyor. Tüm Bombom oyuncuları Dünya kupası etkinliğine davetlidir.

Bombom oyuncularının Dünya kupasına katılma vakti geldi. Dünya Şampiyonasında ülkesini temsil etmek, ülkesinde ve dünyadaki en iyi oyuncu olmak isteyen savaşçılar 2011 Bombom Dünya Şampiyonası sizleri bekliyor. Ülkesini seven tüm Bombom oyuncuları silahlarını kuşandı, sende onların arasına katılmak ister misin?

Dünya kupasına katılmak için kayıt olun,

Tüm masraflarınız karşılanacaktır,

  • Hazırlık yarışmasını geçen 3 oyuncu doğunun incisi Şangay’da Dünya kupası finallerine katılma hakkını kazanacak.
  • Gidiş dönüş uçak bileti, konaklama, eğer yetişkin değilseniz, size refaket edecek kişinin masrafları dahildir!

Böyle fırsat bir daha ele geçmez, daha neyi bekliyorsun? Ülkeni seviyorsan, sen de hemen gel katıl bize! Şangay’da seni bekliyoruz!

2011 Bombom Dünya Şampiyonası


14 Haziran salı günü 2011 Bombom Dünya Şampiyonası açılışına 20.000’den fazla oyuncu katılması bekleniyor. Bu yarışma dünya çapındaki 7.5 milyon Bombom oyuncusu için büyük bir etkinlik olacaktır. TR.337.com adresinde büyük ilgi gören yarışmanın sponsoru Beijing ELEX Teknoloji Limited Şirketi. 2011 Bombom Dünya şampiyonası toplamda 25 ülkede düzenlenecek ve 3 eleme turu olacak. Bu eleme turlarında seçilen en iyi 3 oyuncu ülkelerini Çin’de temsil edecek. Ülkesini temsil edecek olan elit oyuncular en iyi oyuncu ünvanını alabilmek için Çin’de bulunan Dünya’nın en büyük dijital eğlence exposu China Joy‘a gidecek.

Bombom şirin karakterlerin olduğu ve dünya çapında 7.5 milyon oyuncuya sahip büyük bir online oyundur. Şirin arayüze ve masalsı manzaralara sahip oyun birçok çeşit kıyafet, gözlük, şapka ve elbiseyi içeriyor. Yarattığınız ve geliştirdiğiniz karakteri istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bu özelliği ile kız oyuncuları çeken Bombom aynı zamanda savaş sırasındaki özel efektleri ve yetenekli savaşlar sistemiyle erkek oyuncularında ilgisini çekmektedir.

2011 Bombom Dünya Şampiyonası Başvuru Tarihleri

  • 6-12 Haziran: Başvuru
  • 13 Haziran: Gruplandırma Şeması Duyurusu
  • 14-19 Haziran: Hazırlık Yarışması ve Türkiye Top 35 Seçimi
  • 20-23 Haziran: Yarı Final ve Türkiye Top 16 Seçimi
  • 24-26 Haziran: Final ve Türkiye Top 3 Seçimi