Etiket arşivi: 3 boyutlu

3D Oyunlar İle İlgili Merak Edilenler ve Tarayıcı Gereksinimleri

3D Oyunlar

 

Teknolojinin yeni hala yeni sayılabilecek özelliklerinden birisi olan 3 boyutlu tasarımlar ile karşımıza çıkmakta olan 3D Oyunlar küçük büyük kullanıcılara hitap edebilecek şekilde farklı tarzlara sahip özellikleri ile oyuncularımıza servis vermektedir. Oldukça farklı boyutlara ulaşmakta olan 3d görselliklerine sahip olan oyunlarımızın içerisinde Unity3d ve Shockwave formatları ile hazırlanmış olan oyunlar ile karşılaşabilirsiniz. 1. Oyunculu ve 2 Oyunculu özellikleri ile sizlere arkadaşlarınız yada aileniz ile hizmet vermekte olduğumuz kategorimizde Çizgi Film, Futbol, Savaş, Strateji, Korku, Yarış, Motor, Araba, Dövüş gibi içeriklere sahip olan oyunları denemenizi tavsiye ederiz.

 

3D Oyunları nasıl oynanır konusunda siz değerli ziyaretçilerimize şunu açıklamaktayız. 2 farklı 3 boyutlu oyun motoru olan Unity3D ve Shockwave programları bilgisayarınızda yüklü olduğu durumda browser’ınızdaki eklentiler bölümden site içerisinde eklentiye izin ver seçeneğini kullandığınızda oyun açılacak ve bir problem ile karşılaşmayacaksınız. Oyuncularımız için hazırladığımız özel bloğumuzda sizlere bu programların nasıl indireceğiniz ve kuracağınız hakkında yardımcı olabilecek olan sayfaların bağlantı adreslerini sizler ile paylaşmaktayız. Unity Web Player programı için bu adrese www.tamindir.com/unity-web-player/, Shockwave  programını kurabilmek ve detaylı bilgi almak için bu adrese gitmenizi tavsiye ederiz. www.tamindir.com/shockwave-player/

Okumaya devam et

Unity 3D Oyunlar

Unity Web Player yine aynı ismi taşıyan Unity oyun geliştirme programı kullanılarak yapılan yeni nesil 3 boyutlu oyunları tarayıcı üzerinde oynatmanızı sağlar. Oyun geliştirme programıyla yapılan gelişmiş grafiklere sahip oyunları Unity Web Player ile görüntüleyebilirsiniz. Kullanımı her geçen gün artan Unity, 3D oyun oynayanların bilgisayarında olması gereken bir araç. Unity 3D oyunlarda karşılaşılan etkileyici görüntüler oyuncuları etkilemeye devam ediyor.

Unity ile yapılmış bir oyunu oynamadan önce lütfen Unity Web Player yükleyin.
Ardından buraya tıklayarak Unity ile hazırlanmış oyunlardan birini oynayın.

Oyunda toplam 10 seviye bulunuyor. Her seviyeyi bitirdikten sonra bir sonraki seviyenin kapısından girip, bölüme başlamalısınız.