Etiket arşivi: 3d oyun oyna

Son Zamanların En İyi 3D Oyunları

Counter Strike 1.6 Online

 

 

 

 

Counter Strike 1.6 Online oyuncularımızın çok beğendiği online oyunlarımızdan birisi olmuş ve çeşitli arkadaşlıkların vesilesi olmuştur. Zombilerin ve farklı cs  bölümlerinin bulunduğu oyunda zorlu çatışmaların yapıldığı serverlar bulunmaktadır. Arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile birlikte oynayabilecek olduğunuz oyunu bilgisayarınıza indirmeden sitemiz üzerinden kolayca oynayabilirsiniz. Oyundaki takım oluşturulması her zamanki gibi Counter, ve Terorist guruplardan oluşmaktadır. 3D unity ile tasarlanmış olan oyunu sizlerinde denemesini tavsiye ederiz. Oyuna başlamak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Roan Runner Kaçış

Road Runner Kaçış içerisinde çeşitli zorlukların ve engellerin bulunduğu çöl yolunu aşmaya çalışmakta olan sevimli deve kuşu’nun, çakal’dan kaçmasına yardımcı olacak ve onunla birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyun tamamen çizgi filmlerinden örnekler alınarak tasarlandığından dolayı sizler oyunu oynarken sanki çizgi filmin içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Zorlu yollarda engellerden kaçarak çakal’ın bir yerlere çarpması sonucunda sizler yüksek puanlar kazanabilecek ve ona yakalanmamış olacaksınız. Türlü hileleri ile saldırılarını yapmakta olan Çakal yolunuza çıkan engellere bakmadan sürekli olarak peşinizden gelecek ve kuşu yakalamaya çalışacaktır. 3D oyunlarımız ile siz oyuncularımız iyi eğlenceler diliyoruz. Oyuna başlamak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Yük Taşıma Kamyonu 3D

Yük Taşıma Kamyonu 3D görüntüsü ile oyuncularımızın oldukça fazla dikkatini çekmesi ve paylaşımlar yaparak arkadaşları ile sevdiklerinin oyunu oynamasına yardımcı olması ile sitemizde oyunun popüler bir oyun olmasını sağlamışlardır. Büyük yapıları taşımakta olan kamyonun kontrolünün zor olması doğrusu oyunun gerçekçiliğini arttırmaktadır. Bu şekilde tasarlanmış olan oyunlar ne kadar küçük çaplı bile olsa oyuncular tarafından beğeniler ve ilgiler toplamaktadır. Araba Sürme konusunda kendi yeteneklerinize güveniyor ve ben kaza yapmadan bu yükleri taşıyabilirim diyorsanız bu oyunun tam sizlere göre olduğunu söylemek isteriz. Oyuna başlamak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Online Askeri Arena

Online Askeri Arena Online olarak oynanmakta olan bir oyun olan 3D oyunda çeşitli rakiplerinize karşı çatışmalar yapabilecek ve bunu bilgisayarınızdan rahat bir şekilde oynayabileceksiniz. Counter Strike tarzında bir oyun tasarlayarak sizler ile paylaşmakta olduğumuz oyunda çeşitli silahlardan birisini seçerek rakiplerinize karşı yıkık bir bölümde binaların üzerinden yada yerdeki hurda arabaların arkasına saklanarak siper alabileceksiniz. Son derece güzel bir oyun olduğundan dolayı siz oyuncularımız ile sitemizde sizlerinde oynaması için bu oyunu paylaşmaktayız. Oyuna başlamak için buraya tıklayın.

Boule De Boule

Boule De Boule

3D görüntü kalitesine sahip olan Boule De Boule genç bir çocuğun başrol oynadığı bir oyun olarak tanımlanmaktadır. Kaçış oyunu tarzında tasarlanmış ve sokaklardaki engeller ile tuzaklardan kaçmaya çalışmakta olan karakterimizin yolunu ne kadar uzun bir şekilde gideceği konusunda bir tasarım yaratılmıştır. Yetenekli bir çocuk olarak karşımıza çıkmakta olan Boule sevimli yapısı ile herkesin göz zevkine bir
oyun karakteri olarak hitap etmektedir.

Okumaya devam et

3D Transformers – Savaşın ve Kazanın!

Çok kez ekranlarda ve oyunlarda gördüğümüz Transformers karakterlerini hatırlıyor musunuz? Şimdi bu oyun sitemizde!3D Transformers

Transformers karakterleri ilk olarak yaklaşık 20 sene önce çizgi film görünümünde ekranlarda yerini almıştı. Daha sonrasında oyuncaklar haline üretilen ve 2007 yılında filmi yapılan bu karakter gerçekten çok ses getirmeyi başarmıştı. Transformers çizgi film izleyen kişiler sadece çocuklar değil aynı zamanda yetişkin kişiler de olmuştu. Çünkü bu çizgi film diğer çizgi filmlerden farklı olacak şekildeydi. Bir süre boyunca çocuklar hep Transformers oyuncakları ile oynuyor başka hiç bir şeyden haz almıyordu. Çünkü Transformers oyuncakları her zaman çizgi filmleri ve onların sahip olduğu özel güçleri hatırlatıyordu. Peki neydi bu Transformers ? Neler yapılıyordu ya da neler yaşanıyordu?

Transformers içinde bulunan karakterler ilk açıda insan olarak önümüze çıkıyordu. Fakat bu karakterler normal insanlar gibi değildi, onların çok daha farklı özellikleri ve çok daha farklı bir yapıları vardı. İstedikleri zaman bu kahramanlar, belirli bir çok şekle bürünebiliyordu. Onlar çok yüksek özellikli arabalara dönüşüyor ya da çok büyük boyutlarda ki robotlar olabiliyordu. O yılların teknolojileri ile hiç bir şekilde bunların etkin olması mümkün olamadığından Transformers karakterleri bulunduğu yıllarda beklendiğinden daha fazla dikkat çekmeyi başarmıştı. Aynı zamanda çizgi romanlarda da yer alan bu Transformers karakterlerinin oyunlar şeklinde olan halleri de bulunuyordu.

Okumaya devam et