Etiket arşivi: aksiyon

Battlefield 3 Ekim’de Çıkıyor

Oyun tutkunlarının en çok sevdiği oyun türü olan savaş oyunlarıarasında öncü olan Battlefield 2012 yılına damgasını vuracağa benziyor.

EA Games şirketinin ürettiği Battlefield 3 gelişen oyun teknolojisine gerçekten ayak uydurmuşa benziyor. Teknolojide sınır tanımayan EA Games gerçekten iyi bir senaryo ile karşımıza çıkmış. Oyun Irak’ta geçiyor. İç savaşın devam ettiği Irak’taki Amerikan askerlerinden birisi de siz olacaksınız. Silah seslerinin susmadığı oyunda teröristlerle yüzleşiyorsunuz. Her an her yerden çıkabilecek düşmanlarak karşı hazırlıklı olmalısınız. Teknoloji ile gelişen silahlar ve hızlı bir karakter ile oyun gerçekten aksiyon dolu. 1 dakika bile yalnız kalmayacağınız oyunda takım arkadaşlarınız ile birlikte ilerliyorsunuz.

Bir an bile duraksamayan Battlefield 3 sürekli aksiyon içinde ilerliyor. Takım arkadaşlarınızla beraber çıktığınız uzun mücadelede karşınıza çıkan bütün zorlukları beraber aşıyorsunuz. Battlefield Bad Company 2 gibi Battlefield 3 de çok fazla ilgi toplayacağa benziyor.

Okumaya devam et

F.E.A.R. 3 Korkutucu Görünüyor

F.E.A.R. 3 mayıs ayında oyun severler ile buluşacak. Oyun piyasaya çıkmadan önce yayınlanan tanıtıcı video biraz korkutucu bulundu. Eski F.E.A.R versiyonlarına oranla daha fazla gerilime önem verilmiş ve aksiyon biraz azaltılmış görünüyor.

Uzak doğu tarzı korku filmi havası bulunan F.E.A.R 1‘e oranla oyununda ikinci versiyonu düşük bir ilgi görmüştü ve beklentileri karşılamamıştı. Artık herkes tarafından sıradan bir FPS oyununa dönüştüğü düşünülen F.E.A.R, üçüncü versiyonu ile çizilen imajını düzeltmeye çalışıyor. Ancak F.E.A.R 3 için yayınlanan videolar da oyunun imajını toplamaya yetmiyor.
Kısa bir süre önce yayınlanan son tanıtım videosu ile ilk oyundaki tadı verecek gibi gözüken F.E.A.R 3’de aksiyon tavan yapmış, korku ve gerilim seviyesi azaltılmış gibi görünüyor.

F.E.A.R 3 Tanıtım Videosu

F.E.A.R 3, 2011 Mayıs ayında X360, PS3 ve PC versiyonlarıyla raflardaki yerini alacak.

Crysis 2 Multiplayer Demo

2011 yılı içerisinde belki de birçok oyuncu tarafından merakla beklenen Crysis 2 mart ayının ilk gününde yayınlandı. Birçok kişi tarafından indirilen ve denenen oyun şimdiden geçer not aldı. Kimi zaman karşılaşılan hatalar en kısa sürede düzeltilecektir. Crysis 2 Multiplayer kullanıcıya iki farklı mod sunuyor. “Crash Site” ve “Team Instant Action” ismini taşıyan bu modların özelliği şu şekilde;

  • Crash Site, görev yapmayı sevenler için düşünülmüş ve oynanabilirliği yüksek bir mod.
  • Team Instant Action ise takım oyunundan hoşlananlar için düşünülmüş bir mod. Bu modda tüm oyuncular iki takım oluşturacak şekilde dağıtılıyor ve her takım en yüksek ölüm puanını kazanmaya çalışıyor.

Crysis 2 Multiplayer demoyu oynayabilmek için MyCrysis hesabınızın olması gerekiyor. Hesap oluşturmak için buraya tıklayın.

DarkOrbit Oyna

DarkOrbit OyunuWeb tabanlı oyunlar arasındaki en iyi aksiyon macera oyunu olan DarkOrbit’i artık Oyunkolu.com üzerinde oynayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak Oyunkolu.com güvencesiyle DarkOrbit oynayın.

Browser oyunları arasında macera dolu bir uzay pilotu oyunu, DarkOrbit. Uzayda sahip olduğunuz gemiyi geliştirirken, aynı zamanda uzayın bitmek bilmeyen büyüklüğünü farkedeceksin. İster arkadaşlarınla beraber katıldığın ittifakla, istersen tek başına uzayın derinliklerinde yaşanan savaşlara katılabilirsin. Kendinizi ve geminizi geliştirirken uzayı keşfetmeli ayrıca karşınıza çıkan sıradışı uzaylılara karşı dikkatli olmalısınız.

Okumaya devam et