Etiket arşivi: allod

Allods Online 3D MMORPG


Rusya’daki en iyi oyun yapımcıları tarafından yapılan Allods Online 90’lı yıllarda piyasada var olan Rage of Mages oyunu taban alınarak geliştirilen bir MMORPG oyunudur. Fantastik dünyayı sevenler oyundaki bilim kurgu öğelerinden de hoşlanacaktır. Allods Online birçok online oyuncu tarafından 2010 yılının en iyi online oyunu olarak gösterilmektedir.

Sarnaut adındaki gezegende yaşanan yıkıcı afetler sonucunda gezegen üç parçaya bölünmüş ancak gizemli bir tür madde tarafından çevrelenmiştir. Her bir parçada farklı 3 ırk yaşamaktadır. Zaman zaman gezegenin farklı bölgelerine geçitler açarak gelen canavarlarla mücadele etmeli ve karakterinizi geliştirmelisiniz. Allods Online evreninde savaş her geçen gün daha tehlikeli bir hal almakta, sizde savaştaki yerinizi almak ister misiniz?

Oyunda seveceğiniz bir özellik söylemek gerekiyorse kesinlikle tamamen Türkçe olması ve bu iş için ünlü isimlerin kullanılması yeterli olacaktır. Türk oyuncular için tüm Allods evreni Türkçeleştirilmiş ve karakterler Türkçe seslendirilmiştir. Türkçe konusunda pagan ork’un videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.